معارفه مدیریت بیمارستان

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان؛ پنج شنبخ مورخ 2 تیر ماه، به گزارش روابط عمومی بیمارستان؛ مراسم تودیع و معارفه مدیریت بیمارستان دکتر شیخ با حضور دکتر توکلیان، جانشین معاونت درمان، دکتر آخوندیان ، مدیر محترم گروه اطفال ، اعضای هیات علمی و مسئولین بیمارستان و واحدها، در محل آمفی تئاتر بیمارستان برگزار گردید.

در این مراسم، دکتر قاسمی (ریاست بیمارستان) ضمن تشکر از زحمات و همکاری دکتر جوادی آرزوی موفقیت برای مدیریت جدید، نمود.

در ادامه، دکتر توکلیان ، ضمن تشکر از زحمات و همکاری خوب دکتر جوادی و آرزوی موفقیت برای ایشان، خاطرنشان کرد که بیمارستان با تمام توان و امکانات خود به فعالیت های آموزشی و پژوهشی ادامه خواهد داد و از ظرفیت های موجود و پتانسیل دانشگاه ها  برای ارتقا و افزایش فعالیت براساس اهداف بلند مدت بیمارستان قدم برخواهد داشت.

همچنین دکتر آخوندیان با ابراز خرسندی از حضور در جمع کارکنان بیمارستان نیز از زحمات دکتر جوادی در مدت عهده داری مدیریت کمال تشکر و قدردانی نمود و آرزوی موفقیت برای مدیریت جدید کردند.

دکتر علی جوادی در آيين معرفي مدیریت جديد گفت: پذيرفته ايم كه در نظام جمهوري اسلامي ايران در هر پست و جايگاهي كه هستيم خدمت كنيم

وی، ارتقاء سلامت و کاهش هزینه‌هاي درماني ، توسعه زيرساخت‌ها و ارتقاء شاخص‌هاي بهداشتي و درماني را از اهداف و اولويت‌هاي کاري خود در دوران خدمتش عنوان كرد.

در ادامه این مراسم، مدیریت جدید، دکتر سلحشور، ضمن قدرداني از زحمات دکتر جوادی، آمادگی خود را جهت پیشبرد اهداف بیمارستان با استفاده از سرمایه های مالی و انسانی اعلام نمود.

گفتنی است، درپایان اين جلسه با اهداء هدیه از زحمات دکتر علی جوادی تجلیل و قدردانی شد و با اهداء حکم ،دکتر یاسر سلحشور به عنوان مدیریت جديد بیمارستان معرفي گردید.

.