عملكرد شهريور 88


 

عملكرد واحد روابط عمومي در شهريور 88

همزمان با شروع شهريور حلول ماه مبارك رمضان –ماه بركت و رحمت الهي را پيش رو داشتيم و در رابطه با اين ماه پرده تبريك ماه رمضان رانصب كرده – تهيه تراك از سخنان امامان و بزرگان دين در رابطه با اين ماه پر فيض و نصب در بردها و تهيه ساعت الليل و به همه بخشها و واحدها تقديم كرديم .

02/06/88 باز كردن صندوقهاي طرح تكريم( سه ماهه دوم ) و رسيدگي به انتقادات و پيشنهادات مطرح شده .

07/06/88 تهيه بسته هاي تبركي به نيت تبرك از حرم ثامن الحجج علي ابن موسي الرضا ( ع ) و توزيع در بخش داخلي جهت بيماران اين بخش .

14/06/88 مصادف با نيمه ماه مبارك رمضان ولادت امام حسن مجتبي (ع) و روز اكرام نصب پرده ولادت و پذيرايي از همه پرسنل –بيماران و همراهيان با شيريني (زولبيا ) بمناسبت ميلاد امام حسن ( ع) .

20/06/88 نصب پرده شهادت حضرت علي ( ع) بمنا سبت شهادت آن امام همام .

22/06/88 همزمان با بيست و سوم ماه مبارك رمضان به پاس مهربانيها و نوازشهاي ان حضرت و دلجوئي از بيماران به كليه بيماران بخش داخلي هدايائي توسط يكي از بانيان خير اهداء گرديد .

28/06/88 بمناسبت روز قدس و حمايت از آوارگان فلسطين اشغال شده شركت در راهپيمائي و نماز دشمن شكن جمعه را با عده كثيري از همكاران داشتيم .

قابل ذكر است در اين ماه برنامه هاي رفاهي از جمله كوهستان پارك شادي – پارك ملت – سرزمين عجايب و استخر جهت همكاران تهيه نموديم .

باتوجه به نزديك شدن به ارزشيابي بيمارستان

 

 
  از درمانگاه آب درماني تا مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان دكتر شيخ ديروز درمانگاه شماره2 يكي از مراكزي بود كه تنها بيماريهاي واگيردار و بيماراني كه به نوعي نيازبه آب درماني و سرم درماني داشتند ، به اين مركز مراجعه مي نمودند . از بيماران گاستروآنتريتي گرفته تا سرماخوردگي وپنوموني و...،نه خبر از شيمی درمانی و ICUبود و نه از بخش جراحی و اتاق عمل .فضای درمانگاه سالني يكپارچه بود كه تخت هاي بيماران در آن چيده شده و گاه شبها پزشكي هندي بيماران را معالجه و درمان مي كرد.امروز مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان سرور تنها مركزي است كه نه فقط در شهرستان مشهد و استان خراسان بلكه در شرق كشور مشغول ارايه خدمات تخصصي و فوق تخصصي به كودكان و نوزادان مي باشد. اين مركز امروز با امكانات و تجهيزات روز ، پزشكان ، متخصصان و فوق تخصصان زبده ، بخشهاي تخصصي و فوق تخصصي و امكانات كلينيكي و پاراكلينيكي بطور شبانه روزي مشغول فعاليت است . درمانگاه شماره 2 امروز مركزي است كه بعنوان يك بيمارستان درجه يك با پرسنلي دلسوز درحال ارايه خدمات است و نه تنها بعنوان يك مركز درماني كه بعنوان يك مركز آموزشي فرزندان اين ميهن را كه در آينده سرمايه ها و پزشكان متخصص اين مرزوبوم مي باشند را در خود پرورش مي دهد . بيمارستان دكتر شيخ ، يك مركز فوق تخصصي اطفال 150 تخت خوابي ميباشد كه شامل : ....  

اوقات شرعی