عملكرد ارديبهشت 89


عملكرد واحد روابط عمومي در ارديبهشت 89

7/2/89 يرگزاري كلاس iso 9001 براي كليه مسئولين واحدها جهت ارتقا سطح كيفي با تدريس آقاي دكتر مظفري به مدت دو روز

8/2/89 حضور معاون محترم مالي اداري شركت نفت در دفتر رياست به جهت كمك در گسترش بخش icu .

تصاوير بازديد

11/2/89 روز جهاني كار و كارگر در برنامه اي كه به همين منظور تدارك ديده شده بود ضمن پذيرائي به كليه عزيزان هدايائي به رسم ياد بود اهدا گرديد اين برنامه كه با حضور مديريت، حراست و مسئولين شركتها در سالن آمفي تئاتر برگزار گرديد ساعت 11 ظهر با صلوات به پايان رسيد .

تصاوير مراسم

12/2/89 ديدار از اعضاء هيئت علمي با چند شاخه گل بمناسبت بزرگداشت روز معلم و گرفتن چند عكس از همكاران.

20/2/89 برگزاري كلاس اتوماسيون اداري دانشگاه جهت كليه همكاران و مسئولين واحدها.

28/2/89 نوشتن پرده تسليت بمناسبت فوت پدر آقاي دكتر جعفري.

29/2/89 جلسه پيوند اعضاء با حضور آقاي دكتر فيضي زاده ،آقاي دكتر مدبر ،آقاي دكتر هيرادفر ،آقاي دكتر معلمي و خانم دكتر جودي در محل دفتر رياست .

 
  از درمانگاه آب درماني تا مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان دكتر شيخ ديروز درمانگاه شماره2 يكي از مراكزي بود كه تنها بيماريهاي واگيردار و بيماراني كه به نوعي نيازبه آب درماني و سرم درماني داشتند ، به اين مركز مراجعه مي نمودند . از بيماران گاستروآنتريتي گرفته تا سرماخوردگي وپنوموني و...،نه خبر از شيمی درمانی و ICUبود و نه از بخش جراحی و اتاق عمل .فضای درمانگاه سالني يكپارچه بود كه تخت هاي بيماران در آن چيده شده و گاه شبها پزشكي هندي بيماران را معالجه و درمان مي كرد.امروز مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان سرور تنها مركزي است كه نه فقط در شهرستان مشهد و استان خراسان بلكه در شرق كشور مشغول ارايه خدمات تخصصي و فوق تخصصي به كودكان و نوزادان مي باشد. اين مركز امروز با امكانات و تجهيزات روز ، پزشكان ، متخصصان و فوق تخصصان زبده ، بخشهاي تخصصي و فوق تخصصي و امكانات كلينيكي و پاراكلينيكي بطور شبانه روزي مشغول فعاليت است . درمانگاه شماره 2 امروز مركزي است كه بعنوان يك بيمارستان درجه يك با پرسنلي دلسوز درحال ارايه خدمات است و نه تنها بعنوان يك مركز درماني كه بعنوان يك مركز آموزشي فرزندان اين ميهن را كه در آينده سرمايه ها و پزشكان متخصص اين مرزوبوم مي باشند را در خود پرورش مي دهد . بيمارستان دكتر شيخ ، يك مركز فوق تخصصي اطفال 150 تخت خوابي ميباشد كه شامل : ....  

اوقات شرعی