عملكرد تير89


عملكرد تير 89

1: برگزاري دومين دوره كلاسهاي ايزو 9001 براي كليه همكاران اداري ،پرستاري ، مسئولين واحدها جهت ارتقاء مديريت به مدت 2 روز از ساعت 13-8 توسط آقاي دكتر مظفري انجام گرفت .

2: زدن پرده و بمناسبت ميلاد امام محمد باقر (ص).

5: زدن پرده ولادت مولود كعبه ، امام مهربانيها حضرت علي (ص) و همچنين نصب بخشي از خطبه هاي آن حضرت در بردهاي بيمارستا ن و پذيرايي از پرسنل و همراهان بيمار.

10: برگزاري جشن مولود كعبه ، حضرت علي (ع) و تقدير از پرسنل زحمتكش مددكاري همراه جمعي از بيماران ، همكاران و حاج آقاي اسدي نماينده نهاد رهبري از دانشگاه . اين برنامه كه از ساعت 12-10 در سالن آمفي تئاتر برگزار گرديد با اهداي هدايايي به مددكاران بيمارستان به پايان رسيد.

تصاوير اين مراسم

12: برنامه نشست آقاي دكتر عبدي مديريت جديد بيمارستان در دفتر رياست با حضور جمعي از مسئولين واحدها و سرپرستارها .

15 : جلسه ستاد شاهد و ايثار گر در محل دفتر رياست با حضور سركار خانم دكتر خدادادي مدير ستاد شاهد و ايثار گر

تصاوير اين مراسم

24 : بازديد پزشكان فوق تخصص جراحي از بخش هاي بيمارستان و بخش جراحي جهت فلوي بخش جراحي

تصاويري از بازديد - تصاوير جلسه برگزار شده

24 : گراميدات ولادت امام حسين (ع ) و روزپاسدارو زدن پرده و پذيرايي از همكاران به همين مناسبت

25 : گراميداشت ولادت حضرت ابوالفضل ( ع ) و روز جانباز و زدن پرده وپذيرايي از همكاران به همين مناسبت .

26 : گراميداشت ولادت حضرت امام زين العابدين ( ع ) كه پرده ولادت و پذيرايي از پرسنل انجام پذيرفت

 

  از درمانگاه آب درماني تا مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان دكتر شيخ ديروز درمانگاه شماره2 يكي از مراكزي بود كه تنها بيماريهاي واگيردار و بيماراني كه به نوعي نيازبه آب درماني و سرم درماني داشتند ، به اين مركز مراجعه مي نمودند . از بيماران گاستروآنتريتي گرفته تا سرماخوردگي وپنوموني و...،نه خبر از شيمی درمانی و ICUبود و نه از بخش جراحی و اتاق عمل .فضای درمانگاه سالني يكپارچه بود كه تخت هاي بيماران در آن چيده شده و گاه شبها پزشكي هندي بيماران را معالجه و درمان مي كرد.امروز مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان سرور تنها مركزي است كه نه فقط در شهرستان مشهد و استان خراسان بلكه در شرق كشور مشغول ارايه خدمات تخصصي و فوق تخصصي به كودكان و نوزادان مي باشد. اين مركز امروز با امكانات و تجهيزات روز ، پزشكان ، متخصصان و فوق تخصصان زبده ، بخشهاي تخصصي و فوق تخصصي و امكانات كلينيكي و پاراكلينيكي بطور شبانه روزي مشغول فعاليت است . درمانگاه شماره 2 امروز مركزي است كه بعنوان يك بيمارستان درجه يك با پرسنلي دلسوز درحال ارايه خدمات است و نه تنها بعنوان يك مركز درماني كه بعنوان يك مركز آموزشي فرزندان اين ميهن را كه در آينده سرمايه ها و پزشكان متخصص اين مرزوبوم مي باشند را در خود پرورش مي دهد . بيمارستان دكتر شيخ ، يك مركز فوق تخصصي اطفال 150 تخت خوابي ميباشد كه شامل : ....  

اوقات شرعی