عملكرد مرداد 89


 

عملكرد روابط عمومي بيمارستان دكتر شيخ در مرداد ماه 89

سه شنبه 05/05/89 روز ميلاد حضرت مهدي (عج) برنامه عيادت از بيماران بستري در بيمارستان با حضور جناب آقاي دكتر عبدي مديرمحترم بيمارستان و جمعي از مسئولين واحد ها در ساعت 10 صبح انجام گرفت . اين برنامه كه تا ساعت 12 به طول انجاميدهمراه با پخش شيريني و اهداء هدايائي به كودكان بيمار بود .

لازم به ذكر است : همزمان در روز ميلاد حضرت مهدي (عج) گروهي از ستاد تبليغات حوزه علميه قم نيز از بيماران بستري در بيمارستان عيادت و دلجويي بعمل آوردند

تصاوير اين مراسم

يكشنبه 17/05/89 فوت همسر همكار گراميمان سركار خانم دكتر قربانيان و نوشتن پرده تسليت وتراك جهت همدردي با ايشان.

چهارشنبه 20/05/89 برگزاري جلسه بسيج جهت كليه همكاران عادي و فعال در محل نمازخانه بيمارستان وبرنامه ريزي جهت ماه مبارك رمضان و توسعه برنامه هاي بسيج .

پنج شنبه 21/05/89 با توجه به آغاز ماه مبارك رمضان اهداء سبد كالا در قالب برنج و روغن به پرسنل شركتي با همياري و همكاري پزشكان و اساتيد محترم .

دوشنبه 25/05/89 فوت ناباورانه ( ريحانه جان ) دختر همكار عزيزمان سركار خانم پيكاني و نوشتن پرده تسليت وتراك جهت همدردي با ايشان.

شنبه 30/05/89 وفات حضرت خديجه كبري (س) و زدن پرده تسليت اين بانو بزرگوار.

  از درمانگاه آب درماني تا مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان دكتر شيخ ديروز درمانگاه شماره2 يكي از مراكزي بود كه تنها بيماريهاي واگيردار و بيماراني كه به نوعي نيازبه آب درماني و سرم درماني داشتند ، به اين مركز مراجعه مي نمودند . از بيماران گاستروآنتريتي گرفته تا سرماخوردگي وپنوموني و...،نه خبر از شيمی درمانی و ICUبود و نه از بخش جراحی و اتاق عمل .فضای درمانگاه سالني يكپارچه بود كه تخت هاي بيماران در آن چيده شده و گاه شبها پزشكي هندي بيماران را معالجه و درمان مي كرد.امروز مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان سرور تنها مركزي است كه نه فقط در شهرستان مشهد و استان خراسان بلكه در شرق كشور مشغول ارايه خدمات تخصصي و فوق تخصصي به كودكان و نوزادان مي باشد. اين مركز امروز با امكانات و تجهيزات روز ، پزشكان ، متخصصان و فوق تخصصان زبده ، بخشهاي تخصصي و فوق تخصصي و امكانات كلينيكي و پاراكلينيكي بطور شبانه روزي مشغول فعاليت است . درمانگاه شماره 2 امروز مركزي است كه بعنوان يك بيمارستان درجه يك با پرسنلي دلسوز درحال ارايه خدمات است و نه تنها بعنوان يك مركز درماني كه بعنوان يك مركز آموزشي فرزندان اين ميهن را كه در آينده سرمايه ها و پزشكان متخصص اين مرزوبوم مي باشند را در خود پرورش مي دهد . بيمارستان دكتر شيخ ، يك مركز فوق تخصصي اطفال 150 تخت خوابي ميباشد كه شامل : ....  

اوقات شرعی