عملكرد شهريور89


 

عملكرد روابط عمومي بيمارستان دكتر شيخ در شهريور ماه 89

يكم شهريور ماه : سالروز گراميداشت دانشمند و طبيب نامدار ايران ،شيخ الرئيس ابوعلي سينا ( روزپزشك ) و قدرداني از پزشكان زحمتكش اين مركزدر دفتر رياست با صحبتهاي استاد ارجمند جناب آقاي دكتر خوارزمي وجمعي از پزشكان در خصوص كار و مسئوليت اين عزيزان و اهداء هدايايي همراه با لوح تقدير بعنوان يادبود.

تصاوير اين مراسم

روز چهارم شهريورماه : در ايام هفته دولت روز كارمند نامگذاري گرديده كه ضمن گراميداشت خاطره بزرگواراني چون شهيدرجايي و شهيدباهنرهدايايي به همكاران اداري اهداء گرديد.

روز هفتم شهريور ماه : همزمان با شروع شبهاي قدر وضربت خوردن حضرت علي (ع ) و شهادت آن امام همام (ع ) زدن پرده شهادت در ورودي بيمارستان وتراك تسليت در بوردهاي بيمارستان .

دوازدهم شهريور ماه :آخرين جمعه ماه مبارك رمضان همراه با فرمانده بسيج و مسئول حراست بيمارستان و جمعي از همكاران واحدهاي مختلف اين مركز با شركت در راهپيمايي روز جهاني قدس ضمن حمايت از مردم ستمديده فلسطين انزجار خود را از اشغالگران اعلام نموديم .

نوزدهم شهريور ماه : روز عيد فطر و زدن پرده ، تراك تبريك و پذيرايي از كليه همكاران در بيمارستان .

بيست و سوم شهريور ماه : بازديد تعدادي از اساتيد وزارتخانه از بخش نفرولو‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍ژي به جهت اپرو شدن اين بخش .

تصاوير اين مراسم

بيست و پنجم شهريور ماه : همزمان با شروع مهرماه و آغاز بازگشايي مدارس بازديد تعدادي از خيرين از بيماران بستري در بخشهاي بيمارستان و اهداء لوازم التحرير به اين عزيزان .

تصاوير اين مراسم

سي و يكم شهريور ماه :آغاز جنگ تحميلي وهفته دفاع مقدس وبرپايي نمايشگاه كتاب وعكس در سالن اصلي بيمارستان ، پخش سرودهاي انقلابي در سالن بيمارستان .

  از درمانگاه آب درماني تا مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان دكتر شيخ ديروز درمانگاه شماره2 يكي از مراكزي بود كه تنها بيماريهاي واگيردار و بيماراني كه به نوعي نيازبه آب درماني و سرم درماني داشتند ، به اين مركز مراجعه مي نمودند . از بيماران گاستروآنتريتي گرفته تا سرماخوردگي وپنوموني و...،نه خبر از شيمی درمانی و ICUبود و نه از بخش جراحی و اتاق عمل .فضای درمانگاه سالني يكپارچه بود كه تخت هاي بيماران در آن چيده شده و گاه شبها پزشكي هندي بيماران را معالجه و درمان مي كرد.امروز مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان سرور تنها مركزي است كه نه فقط در شهرستان مشهد و استان خراسان بلكه در شرق كشور مشغول ارايه خدمات تخصصي و فوق تخصصي به كودكان و نوزادان مي باشد. اين مركز امروز با امكانات و تجهيزات روز ، پزشكان ، متخصصان و فوق تخصصان زبده ، بخشهاي تخصصي و فوق تخصصي و امكانات كلينيكي و پاراكلينيكي بطور شبانه روزي مشغول فعاليت است . درمانگاه شماره 2 امروز مركزي است كه بعنوان يك بيمارستان درجه يك با پرسنلي دلسوز درحال ارايه خدمات است و نه تنها بعنوان يك مركز درماني كه بعنوان يك مركز آموزشي فرزندان اين ميهن را كه در آينده سرمايه ها و پزشكان متخصص اين مرزوبوم مي باشند را در خود پرورش مي دهد . بيمارستان دكتر شيخ ، يك مركز فوق تخصصي اطفال 150 تخت خوابي ميباشد كه شامل : ....  

اوقات شرعی