عملكرد بهمن 89


 

عملكرد روابط عمومي بيمارستان دكتر شيخ در بهمن ماه 89

سه شنبه 05/11/89: اربعين سالار شهيدان حضرت اباعبدا... (ع) ضمن زدن پرده اين روز ،مراسم قرائت زيارت عاشورا را در نماز خانه بيمارستان برگزار نموديم .

سه شنبه 12/11/89 : آغاز دهه فجر و جشن پيروزي انقلاب از جمله كارهاي استقبال دهه فجر تزيين سالنها ، بخش ها و ورودي بيمارستان همچنين پخش سرودهاي انقلابي در سالن اصلي بيمارستان و پذيرايي از همكاران بمناسبت روزهاي جشن و پيروزي .

چهار شنبه 13/11/89 : رحلت حضرت رسول (ص) و شهادت امام حسن مجتبي (ع) زدن پرده وتراك اين بزرگواران .

پنج شنبه 14/11/89 : غبار روبي مزار شهدا همراه جمعي از همكاران و شسن قبور اين شقايقهاي آراميده با اشك ديده و گلاب .

جمعه 22/11/89 : شركت در راهپيمايي دشمن شكن 22 بهمن و اثبات همبستگي مسلمانان به دشمنان دين و اسلام .

شنبه 23/11/89 : شهادت حضرت امام حسن عسگري (ص) زدن شهادت اين امام بزرگوار

 

 

 

 

 

 

 

  از درمانگاه آب درماني تا مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان دكتر شيخ ديروز درمانگاه شماره2 يكي از مراكزي بود كه تنها بيماريهاي واگيردار و بيماراني كه به نوعي نيازبه آب درماني و سرم درماني داشتند ، به اين مركز مراجعه مي نمودند . از بيماران گاستروآنتريتي گرفته تا سرماخوردگي وپنوموني و...،نه خبر از شيمی درمانی و ICUبود و نه از بخش جراحی و اتاق عمل .فضای درمانگاه سالني يكپارچه بود كه تخت هاي بيماران در آن چيده شده و گاه شبها پزشكي هندي بيماران را معالجه و درمان مي كرد.امروز مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان سرور تنها مركزي است كه نه فقط در شهرستان مشهد و استان خراسان بلكه در شرق كشور مشغول ارايه خدمات تخصصي و فوق تخصصي به كودكان و نوزادان مي باشد. اين مركز امروز با امكانات و تجهيزات روز ، پزشكان ، متخصصان و فوق تخصصان زبده ، بخشهاي تخصصي و فوق تخصصي و امكانات كلينيكي و پاراكلينيكي بطور شبانه روزي مشغول فعاليت است . درمانگاه شماره 2 امروز مركزي است كه بعنوان يك بيمارستان درجه يك با پرسنلي دلسوز درحال ارايه خدمات است و نه تنها بعنوان يك مركز درماني كه بعنوان يك مركز آموزشي فرزندان اين ميهن را كه در آينده سرمايه ها و پزشكان متخصص اين مرزوبوم مي باشند را در خود پرورش مي دهد . بيمارستان دكتر شيخ ، يك مركز فوق تخصصي اطفال 150 تخت خوابي ميباشد كه شامل : ....  

اوقات شرعی