عملكرد ارديبهشت 90


عملكرد ارديبهشت 90

05/02/90 بازديد جناب مهندس پژمان شهردار محترم مشهد از بيمارستان و بخشهاي بستري و دادن قول مساعد جهت مساعدت بيماران .

تصاوير بيشتر از اين مراسم

12/02/90 بزرگداشت روز معلم و حضور در جمع اساتيد و اعضائ هيئت علمي بيمارستان كه ضمن تبريك و تشكر از زحمات اين عزيزان هدايايي به رسم يادبود به اين بزرگواران تقديم گرديد .

تصاوير بيشتر از اين مراسم

15/02/90 بمناسبت دهه فاطميه برنامه قرائت زيارت علشورا در نمازخانه بيمارستان در جمع همكاران همراه با پذيرايي صبحانه از حاضران.

18/02/90 برگزاري كلاس "تحول و تعالي دانشگاه " در سالن آمفي تئاتر با حضور استاد تقي زاده و مسئولين واحدها به مدت هشت ساعت .(از 8 صبح تا 4 بعدالظهر )

تصاويري از اين جلسات

21/02/90 برنامه تقدير از همكاران شركتي در قالب جشني به مناسبت روز كارگر و اهدائ هدايايي به اين عزيزان بمناسبت اين روز.

تصاوير بيشتر از اين مراسم

در اين ماه مادر دو تن از همكارانمان به رحمت خدا رفتند كه ضمن شركت در مراسم اين عزيزان عرض تسليت مجدد به آقاي خاكشور و خانم آسيابان را داريم .

 

  از درمانگاه آب درماني تا مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان دكتر شيخ ديروز درمانگاه شماره2 يكي از مراكزي بود كه تنها بيماريهاي واگيردار و بيماراني كه به نوعي نيازبه آب درماني و سرم درماني داشتند ، به اين مركز مراجعه مي نمودند . از بيماران گاستروآنتريتي گرفته تا سرماخوردگي وپنوموني و...،نه خبر از شيمی درمانی و ICUبود و نه از بخش جراحی و اتاق عمل .فضای درمانگاه سالني يكپارچه بود كه تخت هاي بيماران در آن چيده شده و گاه شبها پزشكي هندي بيماران را معالجه و درمان مي كرد.امروز مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان سرور تنها مركزي است كه نه فقط در شهرستان مشهد و استان خراسان بلكه در شرق كشور مشغول ارايه خدمات تخصصي و فوق تخصصي به كودكان و نوزادان مي باشد. اين مركز امروز با امكانات و تجهيزات روز ، پزشكان ، متخصصان و فوق تخصصان زبده ، بخشهاي تخصصي و فوق تخصصي و امكانات كلينيكي و پاراكلينيكي بطور شبانه روزي مشغول فعاليت است . درمانگاه شماره 2 امروز مركزي است كه بعنوان يك بيمارستان درجه يك با پرسنلي دلسوز درحال ارايه خدمات است و نه تنها بعنوان يك مركز درماني كه بعنوان يك مركز آموزشي فرزندان اين ميهن را كه در آينده سرمايه ها و پزشكان متخصص اين مرزوبوم مي باشند را در خود پرورش مي دهد . بيمارستان دكتر شيخ ، يك مركز فوق تخصصي اطفال 150 تخت خوابي ميباشد كه شامل : ....  

اوقات شرعی