عملكرد شهريور90


 عملكرد شهريور ماه 90

01/06/90 روز پزشك برنامه دعوت از اساتيد و همكاران پزشك كه ضمن تبريك و تقديم لوح سپاس، هدايايي به رسم ياد بود تقديم اين بزرگواران گرديد.

04/06/90 همزمان با آخرين جمعه ماه مبارك رمضان با گروه كثيري از همكاران در راهپيمايي روز جهاني قدس شركت كرده وحضور هميشگي خودمان را در صحنه به نمايش گذاشتيم .

05/06/90 همزمان با آغاز هفته دولت و زدن پرده در ورودي اصلي بيمارستان هدايايي به رسم ياد بود به كليه همكاران اداري تقديم گرديد.

07/06/90 برگزاري جشن نشاط رمضانه جهت كودكان بستري دربخشها با همكاري گروه تبليغي – فرهنگي نسيم رضوان قم در سالن آمفي تئاترهمراه با مسابقات متنوع و اهدا هدايايي به كليه كودكان .

تصاوير بيشتر از اين مراسم

09/06/90 فرا رسيدن عيد سعيد فطر و پذيرايي از همكاران با شيريني و زدن پرده تبريك عيد در ورودي بيمارستان .

31/06/90 آغاز هفته دفاع مقدس و برگزاري برنامه هايي جهت پربار كردن اين هفته از جمله برنامه هاي مربوط به هفته دفاع مقدس و زدن پرده در ورودي بيمارستان .

تصاوير بيشتر اين مراسم

در اين ماه عموي آقاي دكترعبدي برحمت خدا رفتند كه ضمن تسليت به ايشان و زدن تراك و پرده تسليت از خداوند منان طلب مغفرت براي مرحوم را داريم .

 

  از درمانگاه آب درماني تا مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان دكتر شيخ ديروز درمانگاه شماره2 يكي از مراكزي بود كه تنها بيماريهاي واگيردار و بيماراني كه به نوعي نيازبه آب درماني و سرم درماني داشتند ، به اين مركز مراجعه مي نمودند . از بيماران گاستروآنتريتي گرفته تا سرماخوردگي وپنوموني و...،نه خبر از شيمی درمانی و ICUبود و نه از بخش جراحی و اتاق عمل .فضای درمانگاه سالني يكپارچه بود كه تخت هاي بيماران در آن چيده شده و گاه شبها پزشكي هندي بيماران را معالجه و درمان مي كرد.امروز مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان سرور تنها مركزي است كه نه فقط در شهرستان مشهد و استان خراسان بلكه در شرق كشور مشغول ارايه خدمات تخصصي و فوق تخصصي به كودكان و نوزادان مي باشد. اين مركز امروز با امكانات و تجهيزات روز ، پزشكان ، متخصصان و فوق تخصصان زبده ، بخشهاي تخصصي و فوق تخصصي و امكانات كلينيكي و پاراكلينيكي بطور شبانه روزي مشغول فعاليت است . درمانگاه شماره 2 امروز مركزي است كه بعنوان يك بيمارستان درجه يك با پرسنلي دلسوز درحال ارايه خدمات است و نه تنها بعنوان يك مركز درماني كه بعنوان يك مركز آموزشي فرزندان اين ميهن را كه در آينده سرمايه ها و پزشكان متخصص اين مرزوبوم مي باشند را در خود پرورش مي دهد . بيمارستان دكتر شيخ ، يك مركز فوق تخصصي اطفال 150 تخت خوابي ميباشد كه شامل : ....  

اوقات شرعی