عملكرد مهر 90


 

عملكرد مهر ماه 90

01/07/90 برگزاري نمايشگاه كتاب و ارائه كتاب با تخفيف 30 درصد جهت همكاران و همراهان بيمار بمدت يك هفته .

تصاويري از جشن دفاع مقدس

02/07/90 شهادت امام جعفر صادق (ع) و زدن پرده شهادت .

07/07/90 برگزاري بزرگداشت خانواده معزز شهدا هشت سال دفاع مقدس در روز خانواده و دفاع مقدس در سالن آمفي تئاتر تربيت و دعوت از اساتيدي كه بازگو كننده خاطرات آن دوران بودند و اهدا هدايايي به خانواده معزز اين عزيزان همراه با پذيرايي .

07/07/90 روز ميلاد حضرت فاطمه معصومه (س) و آغاز هفته كرامت و زده پرده ميلاد و پذيرايي از همكاران .

08/07/90 برگزاري تعاملات روابط عمومي و برپايي كلاس خبر نويسي در شيراز، با حضور همكاران روابط عمومي تابع دانشگاه علوم پزشكي مشهد همراه با همكاران روابط عمومي شيراز به مدت يك هفته .

15/07/90 برگزاري اولين كنگره تغذيه در نوزادان در تالار هاشمي نژاد بيمارستان امام رضا (ع) ، به مدت سه روز.

16/07/90 همزمان با روز جهاني كودك دومين روز برگزاري اولين كنگره بين المللي تغيه در نوزادان .

17/07/90 همزمان با ميلاد حضرت ثامن الحجج ،حضرت علي ابن موسي الرضا (ع) ،اختتاميه كنگره تغذيه در نوزادان را داشتيم كه از همه شركت كنندگان با بسته هاي تبركي آن حضرت پذيرايي بعمل آمد.

 

  از درمانگاه آب درماني تا مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان دكتر شيخ ديروز درمانگاه شماره2 يكي از مراكزي بود كه تنها بيماريهاي واگيردار و بيماراني كه به نوعي نيازبه آب درماني و سرم درماني داشتند ، به اين مركز مراجعه مي نمودند . از بيماران گاستروآنتريتي گرفته تا سرماخوردگي وپنوموني و...،نه خبر از شيمی درمانی و ICUبود و نه از بخش جراحی و اتاق عمل .فضای درمانگاه سالني يكپارچه بود كه تخت هاي بيماران در آن چيده شده و گاه شبها پزشكي هندي بيماران را معالجه و درمان مي كرد.امروز مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان سرور تنها مركزي است كه نه فقط در شهرستان مشهد و استان خراسان بلكه در شرق كشور مشغول ارايه خدمات تخصصي و فوق تخصصي به كودكان و نوزادان مي باشد. اين مركز امروز با امكانات و تجهيزات روز ، پزشكان ، متخصصان و فوق تخصصان زبده ، بخشهاي تخصصي و فوق تخصصي و امكانات كلينيكي و پاراكلينيكي بطور شبانه روزي مشغول فعاليت است . درمانگاه شماره 2 امروز مركزي است كه بعنوان يك بيمارستان درجه يك با پرسنلي دلسوز درحال ارايه خدمات است و نه تنها بعنوان يك مركز درماني كه بعنوان يك مركز آموزشي فرزندان اين ميهن را كه در آينده سرمايه ها و پزشكان متخصص اين مرزوبوم مي باشند را در خود پرورش مي دهد . بيمارستان دكتر شيخ ، يك مركز فوق تخصصي اطفال 150 تخت خوابي ميباشد كه شامل : ....  

اوقات شرعی