عملكرد آذر ماه 90


 

عملكرد آذر ماه 90

همزمان با آغاز آذر ماه شروع ماه محرم الحرام را داشتيم كه با سياه پوش كردن در و ديوار و زدن پوستر به استقبال عاشورا رفتيم .

01/09/90 برگزاري صندلي گفتمان ديني پيرامون بحث هاي محرم و عاشورا در ورودي بيمارستان با همكاري حاج آقاي گروه تبليغاتي نسيم رضوان.

03/09/90 در ادامه هفته بسيج برنامه صبحگاه مشترك در محل اداره مركزي دانشگاه با حضور همكاران بسيجي بيمارستان از جمله رياست بيمارستان ومسئولين واحدها .

06/09/ 90همزمان با شروع ماه محرم الحرام ، برگزاري مسابقه حجاب و عفاف در نمازخانه بيمارستان با هماهنگي واحد بسيج ،دفتر رياست و واحد حراست بيمارستان برگزار گرديد .

06/09/90 همزمان با آغاز ماه محرم قرائت زيارتنامه عاشورا را هر روز در نماز خانه بيمارستان در دهه اول برگزار كرديم.ضمن اينكه حاج آقاي وحدت بين دو نماز پيرامون مسائل عاشورا سخناني بيان ميكردند.

15/06/90 برنامه گردهمايي براي كودكان بستري در بيمارستان در قالب تعزيه خواني ، مسابقه و اهدا جوايز باهمكاري حاج آقاي برهمن .
 

24/09/90 برنامه صبحانه كاري در دفتر رياست با همكاران مدارك پزشكي، واحد ترخيص و پذيرش و بررسي مشكلات كاري همكاران.

27/09/90 برنامه صبحانه كاري در دفتر رياست جهت همكاران حفاظت فيزيكي بيمارستان و بررسي نظرات و مشكلات آنان از نزديك.

  از درمانگاه آب درماني تا مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان دكتر شيخ ديروز درمانگاه شماره2 يكي از مراكزي بود كه تنها بيماريهاي واگيردار و بيماراني كه به نوعي نيازبه آب درماني و سرم درماني داشتند ، به اين مركز مراجعه مي نمودند . از بيماران گاستروآنتريتي گرفته تا سرماخوردگي وپنوموني و...،نه خبر از شيمی درمانی و ICUبود و نه از بخش جراحی و اتاق عمل .فضای درمانگاه سالني يكپارچه بود كه تخت هاي بيماران در آن چيده شده و گاه شبها پزشكي هندي بيماران را معالجه و درمان مي كرد.امروز مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان سرور تنها مركزي است كه نه فقط در شهرستان مشهد و استان خراسان بلكه در شرق كشور مشغول ارايه خدمات تخصصي و فوق تخصصي به كودكان و نوزادان مي باشد. اين مركز امروز با امكانات و تجهيزات روز ، پزشكان ، متخصصان و فوق تخصصان زبده ، بخشهاي تخصصي و فوق تخصصي و امكانات كلينيكي و پاراكلينيكي بطور شبانه روزي مشغول فعاليت است . درمانگاه شماره 2 امروز مركزي است كه بعنوان يك بيمارستان درجه يك با پرسنلي دلسوز درحال ارايه خدمات است و نه تنها بعنوان يك مركز درماني كه بعنوان يك مركز آموزشي فرزندان اين ميهن را كه در آينده سرمايه ها و پزشكان متخصص اين مرزوبوم مي باشند را در خود پرورش مي دهد . بيمارستان دكتر شيخ ، يك مركز فوق تخصصي اطفال 150 تخت خوابي ميباشد كه شامل : ....  

اوقات شرعی