عملكرد ديماه 90


 

عملكرد ديماه 90

03/10/90 برگزاري جشن شب چله براي بيماران بستري در بيمارستان همراه با برنامه هاي متنوع از جمله نقالي با هدف آشنا كردن كودكان با آيين ها و رسومات ايران كه در پايان با بسته بندي ميوه از حاضرين پذيرايي شد.
 

04/10/90 برگزاري جلسه عفاف و حجاب با حضور حاج خانم عفت ناظمي در دفتر رياست .

07/10/90 ميلاد حضرت محمد باقر (ع) زدن پرده ميلاد و پذيرايي ميوه از كليه بيماران بمناسبت اين روز توسط خير.

08/10/90 برگزاري كنگره يكروزه تب كيو در سالن تربيت با همكاري معاونت بهداشت خراسان رضوي.

11/10/ 90برگزاري كنگره دو روزه تغذيه با شير مادر در سالن تربيت با همكاري معاونت بهداشت خراسان رضوي.

11/10/90ميلاد حضرت موسي كاظم (ع) زدن پرده ميلاد و پذيرايي ميوه از كليه بيماران بمناسبت اين روز توسط خير- نصب تابلو الكترونيك با هدف جيگزيني پرده هاي شعاري و آموزش همراهان در قالبهاي تعريف شده .

12/10/90 برگزاري كنگره دو روزه تغذيه با شير مادر در سالن تربيت با همكاري معاونت بهداشت خراسان رضوي.

14/10/90 برگزاري سومين جلسه كلاس اصلاح فرايندها از مجموعه برنامه هاي تعالي سازماني در محل دفتر رياست برگزار گرديد.

20/10/90 حضور گروه نسيم رضوان در بيمارستان تحت عنوان صندلي پرسش و پاسخ ديني و دلجويي از بيماران و همراهان بيمار

24/10/90 اربعين حسيني زدن پرده تسليت - پذيرايي ميوه از كليه بيماران و همراهان بمناسبت اين روز توسط خير.

29/10/90 تهيه گزارش تصويري ازفعاليتهاي گروه نسيم رضوان (حوزه علميه قم ) با هماهنگي روابط عمومي دانشگاه توسط سيماي خراسان.

 

  از درمانگاه آب درماني تا مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان دكتر شيخ ديروز درمانگاه شماره2 يكي از مراكزي بود كه تنها بيماريهاي واگيردار و بيماراني كه به نوعي نيازبه آب درماني و سرم درماني داشتند ، به اين مركز مراجعه مي نمودند . از بيماران گاستروآنتريتي گرفته تا سرماخوردگي وپنوموني و...،نه خبر از شيمی درمانی و ICUبود و نه از بخش جراحی و اتاق عمل .فضای درمانگاه سالني يكپارچه بود كه تخت هاي بيماران در آن چيده شده و گاه شبها پزشكي هندي بيماران را معالجه و درمان مي كرد.امروز مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان سرور تنها مركزي است كه نه فقط در شهرستان مشهد و استان خراسان بلكه در شرق كشور مشغول ارايه خدمات تخصصي و فوق تخصصي به كودكان و نوزادان مي باشد. اين مركز امروز با امكانات و تجهيزات روز ، پزشكان ، متخصصان و فوق تخصصان زبده ، بخشهاي تخصصي و فوق تخصصي و امكانات كلينيكي و پاراكلينيكي بطور شبانه روزي مشغول فعاليت است . درمانگاه شماره 2 امروز مركزي است كه بعنوان يك بيمارستان درجه يك با پرسنلي دلسوز درحال ارايه خدمات است و نه تنها بعنوان يك مركز درماني كه بعنوان يك مركز آموزشي فرزندان اين ميهن را كه در آينده سرمايه ها و پزشكان متخصص اين مرزوبوم مي باشند را در خود پرورش مي دهد . بيمارستان دكتر شيخ ، يك مركز فوق تخصصي اطفال 150 تخت خوابي ميباشد كه شامل : ....  

اوقات شرعی