عملكرد فروردين ماه 91


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

عملكرد فروردين ماه 91

همزمان با آغاز فصل بهار و تحول درطبيعت بيمارستان دكترشيخ هم مستثني نبود وبا ايجاد تحولاتي در زيبا سازي و نقاشي سالنها و گلكاري محوطه با همت شهرداري مركزباستقبال بهار رفته و از جمله برنامه هاي خوبي كه در روحيه بيماران ما تاثير بسزايي داشت قراردادن دو عدد نماد نوروزي بود كه شامل يك اتاقك با صفحه اي بزرگ و يك كالسكه كودكانه پر گل كه بي مناسبت با فضاي بيمارستان ما نبود.

چيدمان سفره هفت سين درورودي اصلي بيمارستان و كليه بخشها.

01/01/91 : بازديد سرپرست بيمارستان باتفاق مترون ، مسئول امور اداري و مسئول روابط عمومي از كليه بخشها و واحدها و تبريك سال نو و عيادت و دلجويي از كليه بيماران در صبح روز اول فروردين .

01/01/91 : برگزاري جشن در صبح عيد توسط گروهي از خيرين طبق سنوات قبل واهدا هدايا ، همراه با دادن عيدي به اين عزيزان ..

تصاوير اين مراسم ..

08/01/91 : سالروز تولد حضرت زينب كبري (س) و زدن پرده ميلاد به اين مناسبت .

16/01/91 : برگزاري جشن روز پرستار در سالن تربيت و با توجه به دهه فاطميه اين برنامه در قالب بزرگداشت روز پرستار برگزار گرديد كه ضمن تقدير از همكاران پرستار نمونه كشوري و استاني به بهترين سفره هفت سين بخش جراحي هم هدايايي تعلق گرفت.

تصاوير اين مراسم ..

30/01/91 : سي ام فروردين بزرگداشت حكيم جرجاني و روز آزمايشگاه و تقدير از همكاران آزمايشگاهي.

  از درمانگاه آب درماني تا مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان دكتر شيخ ديروز درمانگاه شماره2 يكي از مراكزي بود كه تنها بيماريهاي واگيردار و بيماراني كه به نوعي نيازبه آب درماني و سرم درماني داشتند ، به اين مركز مراجعه مي نمودند . از بيماران گاستروآنتريتي گرفته تا سرماخوردگي وپنوموني و...،نه خبر از شيمی درمانی و ICUبود و نه از بخش جراحی و اتاق عمل .فضای درمانگاه سالني يكپارچه بود كه تخت هاي بيماران در آن چيده شده و گاه شبها پزشكي هندي بيماران را معالجه و درمان مي كرد.امروز مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان سرور تنها مركزي است كه نه فقط در شهرستان مشهد و استان خراسان بلكه در شرق كشور مشغول ارايه خدمات تخصصي و فوق تخصصي به كودكان و نوزادان مي باشد. اين مركز امروز با امكانات و تجهيزات روز ، پزشكان ، متخصصان و فوق تخصصان زبده ، بخشهاي تخصصي و فوق تخصصي و امكانات كلينيكي و پاراكلينيكي بطور شبانه روزي مشغول فعاليت است . درمانگاه شماره 2 امروز مركزي است كه بعنوان يك بيمارستان درجه يك با پرسنلي دلسوز درحال ارايه خدمات است و نه تنها بعنوان يك مركز درماني كه بعنوان يك مركز آموزشي فرزندان اين ميهن را كه در آينده سرمايه ها و پزشكان متخصص اين مرزوبوم مي باشند را در خود پرورش مي دهد . بيمارستان دكتر شيخ ، يك مركز فوق تخصصي اطفال 150 تخت خوابي ميباشد كه شامل : ....  

اوقات شرعی