عملکرد شهریور 91


 

عملکرد شهریور 91

03/06/91 (جمعه) : برگزاری جشن تولد برای بیماران بستری در بخش داخلی توسط گروه آوای شادی و اهدا هدایا بمناسبت جشن تولدشان.

12/06/91 (یکشنبه) : تهیه لیوانهایی با تصاویربیماران، این کار که با پیشنهاد ریئس امور اداری انجام شد، از کلیه بیماران بستری در بخش هماتولوژی عکس تهیه شد و عکس هر بچه روی لیوان برایش به چاپ رسید ،این برنامه چند هدف را در بر داشت از جمله شور و شوق کودکان بیمارزمانی که عکس خودشان را روی لیوان می بینند، که مهترین هدف مرکز دکتر شیخ میباشد دوم اینکه بچه ها خودشان را در محیط درمان با هم برابر میدانند و در مجموع انگیزه بهداشت فردی، که هر کس باید از لیوان و وسایل شخصی استفاده کند را تقویت میکند .

22/06/91 (چهارشنبه) : وفات امام جعفر صادق (ع) و زدن پیام تسلیت به همین منظور.

28/06/91 ( سه شنبه ) : میلاد حضرت فاطمه معصومه و آغاز دهه کرامت .پذیرایی با شیرینی و تزیین سالنها به این مناسبت .

31/06/91 (جمعه ) : آغاز هفته دفاع مقدس و برنامه ریزی برای هرچه با شکوهتر برگزار کردن این هفته از جمله ساخت سنگر نماد جبهه و جنگ (نماد پایداری و ایثار).
  از درمانگاه آب درماني تا مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان دكتر شيخ ديروز درمانگاه شماره2 يكي از مراكزي بود كه تنها بيماريهاي واگيردار و بيماراني كه به نوعي نيازبه آب درماني و سرم درماني داشتند ، به اين مركز مراجعه مي نمودند . از بيماران گاستروآنتريتي گرفته تا سرماخوردگي وپنوموني و...،نه خبر از شيمی درمانی و ICUبود و نه از بخش جراحی و اتاق عمل .فضای درمانگاه سالني يكپارچه بود كه تخت هاي بيماران در آن چيده شده و گاه شبها پزشكي هندي بيماران را معالجه و درمان مي كرد.امروز مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان سرور تنها مركزي است كه نه فقط در شهرستان مشهد و استان خراسان بلكه در شرق كشور مشغول ارايه خدمات تخصصي و فوق تخصصي به كودكان و نوزادان مي باشد. اين مركز امروز با امكانات و تجهيزات روز ، پزشكان ، متخصصان و فوق تخصصان زبده ، بخشهاي تخصصي و فوق تخصصي و امكانات كلينيكي و پاراكلينيكي بطور شبانه روزي مشغول فعاليت است . درمانگاه شماره 2 امروز مركزي است كه بعنوان يك بيمارستان درجه يك با پرسنلي دلسوز درحال ارايه خدمات است و نه تنها بعنوان يك مركز درماني كه بعنوان يك مركز آموزشي فرزندان اين ميهن را كه در آينده سرمايه ها و پزشكان متخصص اين مرزوبوم مي باشند را در خود پرورش مي دهد . بيمارستان دكتر شيخ ، يك مركز فوق تخصصي اطفال 150 تخت خوابي ميباشد كه شامل : ....  

اوقات شرعی