عملکرد آبان ماه 91


 

عملکرد آبان ماه 91

03/08/91 : برنامه جشن و افتتاح آمفی تئاتر جدید برای همکاران و تقدیر از خانواده معزز شهدا ،جانبازان و ایثارگران و فرزندان ممتاز همکاران .

تصاوير اين مراسم ...

05/08/91 : آغاز دهه ولایت و برنامه پذیرایی از بیماران و همکاران با شیرینی و میوه بمناسبت عید سعید فطر ،همچنین زدن پیام تبریک بمناسبت این روز.

08/085/91 : برگزاری جشن هفته ولایت برای کودکان بستری در بیمارستان توسط گروه ایرانیان همراه با مسابقه و شعرهای کودکانه و پذیرایی .در خاتمه به همه کودکان جوایزی اهدا گردید.

10/08/91 : میلاد با سعادت امام علی النقی (ع) و نوشتن پیام تبریک این امام بزرگوار.

13/08/91 :عید سعید غدیر و برنامه پذیرایی از همکاران ،بیماران و همراهان بیمار با میوه و شیرینی ،اهدا اسباب بازی به همه بیماران توسط یک خیرو زدن پیام تبریک بمناسبت این روز.

تصاوير اين مراسم ...

23/08/91 : برنامه جشن تولد بچه های بستری در بخش داخلی توسط گروه دانشجویان دانشگاه فردوسی و اهدا جوایز و پذیرایی همراه با برگزاری مسابقه ماست خوری برای کودکان.

25/08/91 : برگزاری اردوی فرهنگی تفریحی .

در این برنامه فرهنگی _ تفریحی که جمعی از پرسنل بیمارستان شرکت داشتند ضمن بازدید از مقبره کمال الملک و عطار و اقامه نماز در خیام و صرف ناهار از شهر چوبین نیز بازدید بعمل آمد و در خاتمه با زیارت قدمگاه و نوشیدن آب گوارا چشمه حضرت برنامه را به پایان رساندیم .لازم بذکر است در این اردو برنامه های فرهنگی و مسابقه نیز برگزار گردید که به شش نفر از برندگان جوایزی اهدا گردید.

تصاوير اين مراسم ...

27/08/91 : آغاز ماه محرم الحرام و مزین کردن در و دیوار با پارچه های مشکی و کتیبه های شعاری .

27/08/91 : آغاز ماه محرم الحرام و برگزاری جلسات قرائت زیارت عاشورا صبح ها در نمازخانه بیمارستان

.30/09/91 : با توجه به روزهای محرم برگزاری کلاس احکام سلام و دعا ویژه بیماران بستری توسط حاج آقای از مبلغین قم .همراه با مسابقه و اهدا جوایز به کودکان

 

  از درمانگاه آب درماني تا مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان دكتر شيخ ديروز درمانگاه شماره2 يكي از مراكزي بود كه تنها بيماريهاي واگيردار و بيماراني كه به نوعي نيازبه آب درماني و سرم درماني داشتند ، به اين مركز مراجعه مي نمودند . از بيماران گاستروآنتريتي گرفته تا سرماخوردگي وپنوموني و...،نه خبر از شيمی درمانی و ICUبود و نه از بخش جراحی و اتاق عمل .فضای درمانگاه سالني يكپارچه بود كه تخت هاي بيماران در آن چيده شده و گاه شبها پزشكي هندي بيماران را معالجه و درمان مي كرد.امروز مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان سرور تنها مركزي است كه نه فقط در شهرستان مشهد و استان خراسان بلكه در شرق كشور مشغول ارايه خدمات تخصصي و فوق تخصصي به كودكان و نوزادان مي باشد. اين مركز امروز با امكانات و تجهيزات روز ، پزشكان ، متخصصان و فوق تخصصان زبده ، بخشهاي تخصصي و فوق تخصصي و امكانات كلينيكي و پاراكلينيكي بطور شبانه روزي مشغول فعاليت است . درمانگاه شماره 2 امروز مركزي است كه بعنوان يك بيمارستان درجه يك با پرسنلي دلسوز درحال ارايه خدمات است و نه تنها بعنوان يك مركز درماني كه بعنوان يك مركز آموزشي فرزندان اين ميهن را كه در آينده سرمايه ها و پزشكان متخصص اين مرزوبوم مي باشند را در خود پرورش مي دهد . بيمارستان دكتر شيخ ، يك مركز فوق تخصصي اطفال 150 تخت خوابي ميباشد كه شامل : ....  

اوقات شرعی