عملکرد آذر ماه 91


 

عملکرد آذر ماه 91

04/09/91 : برنامه پذیرایی با موز و سیب از بیماران بمناسبت تاسوعای حسینی توسط یکی از خیرین بیمارستان

05/09/ 91 : برنامه پذیرایی با موز و سیب از بیماران بمناسبت عاشورای حسینی توسط یکی از خیرین بیمارستان

11/09/91 : آغاز برنامه نرمش صبحگاهی در بیمارستان ویژه بانوان از ساعت 30/7 تا 8 صبح بصورت روزانه.

16/09/91 دومین اردو فرهنگی – تفریحی کارکنان بیمارستان

دومین دوره اردوهای یکروزه فرهنگی – تفریحی کارکنان بیمارستان دکتر شیخ در تاریخ 16/09/91 با حضور جمع کثیری از همکاران برگزار گردید.خانم برومند مدیر تعالی بیمارستان دکتر شیخ گفت : پس از دستیابی به گواهینامه دو ستاره تعالی در اولین جشنواره و کسب مقام برتر و دریافت جایزه ویژه برنامه رفاهی کارکنان در دستور کار قرار گرفت . وی در ادامه افزود در راستای دستیابی به اهداف تعالی سازمانی که یکی از مهمترین آنها ارج نهادن به زحمات کارکنان میباشد در اولین گام ریاست و مدیریت بیمارستان اقدام به برگزاری اردوهای تفریحی یکروزه نمودند که تا کنون در تاریخهای 25/08/91 و 16/09/91 برگزار گردیده است . در طول برگزاری اردو طبق برنامه ریزی انجام شده کارکنان از مکانهای تاریخی شهرستان نیشابور از جمله کمال الملک ، عطار دیدن میکنند و بعد از اقامه نماز در خیام و صرف ناهارو زیارت از قدمگاه مسیر برگشت به سمت مشهد را ادامه میدهیم و در طول مسیر اجرای برنامه های فرهنگی،مذهبی و مفاهیم تعالی سازمانی و اهدا جوایزو پذیرایی در چند نوبت نیز از جمله برنامه های اردو میباشد.

ایشان در خاتمه افزودند : بیمارستان در نظر دارد ضمن برگزاری مراسم مشابه به روشهای دیگر نسبت به استفاده از جایزه تعالی افدام نماید.

تصاوير اين مراسم ...

27/09/91 : میلاد امام محمد باقر (ع) ،زدن پیام تبریک میلاد و سخنان گوهر بار آن حضرت در تابلو.

28/09/91 : پذیرایی از کلیه بیماران با میوه و شیرینی توسط یکی از خیرین بمناسبت میلاد امام محمد باقر (ع) .

 

  از درمانگاه آب درماني تا مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان دكتر شيخ ديروز درمانگاه شماره2 يكي از مراكزي بود كه تنها بيماريهاي واگيردار و بيماراني كه به نوعي نيازبه آب درماني و سرم درماني داشتند ، به اين مركز مراجعه مي نمودند . از بيماران گاستروآنتريتي گرفته تا سرماخوردگي وپنوموني و...،نه خبر از شيمی درمانی و ICUبود و نه از بخش جراحی و اتاق عمل .فضای درمانگاه سالني يكپارچه بود كه تخت هاي بيماران در آن چيده شده و گاه شبها پزشكي هندي بيماران را معالجه و درمان مي كرد.امروز مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان سرور تنها مركزي است كه نه فقط در شهرستان مشهد و استان خراسان بلكه در شرق كشور مشغول ارايه خدمات تخصصي و فوق تخصصي به كودكان و نوزادان مي باشد. اين مركز امروز با امكانات و تجهيزات روز ، پزشكان ، متخصصان و فوق تخصصان زبده ، بخشهاي تخصصي و فوق تخصصي و امكانات كلينيكي و پاراكلينيكي بطور شبانه روزي مشغول فعاليت است . درمانگاه شماره 2 امروز مركزي است كه بعنوان يك بيمارستان درجه يك با پرسنلي دلسوز درحال ارايه خدمات است و نه تنها بعنوان يك مركز درماني كه بعنوان يك مركز آموزشي فرزندان اين ميهن را كه در آينده سرمايه ها و پزشكان متخصص اين مرزوبوم مي باشند را در خود پرورش مي دهد . بيمارستان دكتر شيخ ، يك مركز فوق تخصصي اطفال 150 تخت خوابي ميباشد كه شامل : ....  

اوقات شرعی