عملكرد ارديبهشت 92


 

عملکرد ارديبهشت 92

پنج شنبه :05/02/92 : اولین جشن تولد سال 92 برای کودکان بستری در بیمارستان در سالن آمفی تئاتر با همکاری گروه آوای پرنیان

09/02/92: عمو مهربون و خاله رویا در جمع بیماران بستری در بیمارستان

مجری های برنامه کودک شبکه دو سیما در فرصتی به عیادت بیماران بخش هماتولوژی آمدن و ساعاتی خوش را برای این کودکان رقم زدند این دو چهره آشنا و مهربان برای دومین بار است که به بیمارستان دکتر شیخ به عیادت بیماران بخش هماتولوژی می آیند و لحظات خوشی را در خاطرات بیماران به یادگار می گذارند. این دوستاران کودک که با نام عمو مهربون و خاله رویا برای همه بچه ها آشنا و دوست داشتنی هستند با گرفتن عکس یادگاری در کنار بیماران و اهدا هدایایی به بیماران گل لبخند را بر چهره کودکان نشاندن و حال و هوای بخش خون را عوض کردند.

10/02/92 : میلاد حضرت زهرا (س) ، روز مادر به همین مناسبت پذیرایی از همکاران با شیرینی بین نماز ظهر و عصر،تزئین سالن اصلی ،نوشتن پیام تبریک در تابلو.

11/02/92 : روز معلم ، به همین مناسبت برنامه صبحانه کاری با اعضا محترم هیات علمی در دفتر ریاست برگزار گردید. و ضمن تقدیر از این بزرگواران در خاتمه کتابی با عنوان روشنای علم از فرمایشات مقام معظم رهبری جهت یادبود اهدا گردید.

تصاوير اين مراسم

 

16/02/92 : روز ماما و قدردانی ریاست و مدیریت بیمارستان از همکاران ماما .

18/02/92 : بازدید ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی مشهد از روند فعالیتهای ساخت و ساز و افتتاح سالن همایش بیمارستان با نام ولایت .

تصاويري از مراسم

18/02/92: برگزاری جشن بادبادکها جهت بیماران بخش هماتولوژی با همکاری نیروهای یگان ویژه ، شهرداری ، نیروی راهنمایی رانندگی در پارک خورشید.

تصاويري از اين مراسم

21/02/92 : میلاد امام محمد باقر (ع) – نوشتن پیام تبریک و پذیرایی از همکاران در بین نماز ظهر و عصر

23/02/92 شهادت امام علی النقی (ع) – نوشتن پیام تسلیت همراه با حدیثی از آن حضرت .

 

  از درمانگاه آب درماني تا مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان دكتر شيخ ديروز درمانگاه شماره2 يكي از مراكزي بود كه تنها بيماريهاي واگيردار و بيماراني كه به نوعي نيازبه آب درماني و سرم درماني داشتند ، به اين مركز مراجعه مي نمودند . از بيماران گاستروآنتريتي گرفته تا سرماخوردگي وپنوموني و...،نه خبر از شيمی درمانی و ICUبود و نه از بخش جراحی و اتاق عمل .فضای درمانگاه سالني يكپارچه بود كه تخت هاي بيماران در آن چيده شده و گاه شبها پزشكي هندي بيماران را معالجه و درمان مي كرد.امروز مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان سرور تنها مركزي است كه نه فقط در شهرستان مشهد و استان خراسان بلكه در شرق كشور مشغول ارايه خدمات تخصصي و فوق تخصصي به كودكان و نوزادان مي باشد. اين مركز امروز با امكانات و تجهيزات روز ، پزشكان ، متخصصان و فوق تخصصان زبده ، بخشهاي تخصصي و فوق تخصصي و امكانات كلينيكي و پاراكلينيكي بطور شبانه روزي مشغول فعاليت است . درمانگاه شماره 2 امروز مركزي است كه بعنوان يك بيمارستان درجه يك با پرسنلي دلسوز درحال ارايه خدمات است و نه تنها بعنوان يك مركز درماني كه بعنوان يك مركز آموزشي فرزندان اين ميهن را كه در آينده سرمايه ها و پزشكان متخصص اين مرزوبوم مي باشند را در خود پرورش مي دهد . بيمارستان دكتر شيخ ، يك مركز فوق تخصصي اطفال 150 تخت خوابي ميباشد كه شامل : ....  

اوقات شرعی