عملکرد شهريور 92


عملکرد شهريور 92

01/06/92 : روز پزشک و برگزاری جشن روز پزشک در دفتر ریاست و نوشتن پیام تبریک جهت اساتید محترم

تصاوير اين مراسم...

02/06/92 : جشن بازنشستگی همکار ارجمندمان جناب آقای شمس الدین مرادی در لابی سالن آمفی تئاتر با همکاری واحد صندوق

03/06/92 : بازدید خیر مدرسه ساز آقای مردانی آذر از بیمارستان و بخشهای بیمارستان .

04/06/92 : روز کارمند و نوشتن پیام تبریک جهت همکاران محترم

04/06/92 :بازدید همکاران استانداری جهت اقدامات عفاف و حجاب

05/06/92 : توضیح برگه های نقاشی جهت شرکت بیماران در مسابقه نقاشی با موضوع امام رضا (ع) بمناسبت دهه کرامت

05/06/92 : جشنواره "نامه ای به دکتر شیخ " با همکاری فرهنگسرای بهشت جهت بیماران و فرزندان پرسنل.

11/06/92 : شهادت امام جعفر صادق ، نوشتن پیام تسلیت در تابلو LED و احادیث آن بزرگوار در برد.

16/06/92 : آغاز دهه کرامت و روز میلاد حضرت فاطمه معصومه (ع) ، زدن پرده میلاد و چراغانی سالن اصلی و پذیرایی از کلیه همکاران و بیماران

16/06/92 : حرکت جمعی از همکاران خانم با شاخه های گل بمناسبت روز تولد حضرت معصومه (ع) از میدان شهدا به سمت حرم مطهر حضرت رضا (ع).

19/06/92 : دستياران فوق تخصصي بيمارستان دکتر شيخ از مراکز زير پوشش دانشگاه علوم پزشکي مشهد موفق به کسب رتبه هاي برتر در بيست و هفتمين دوره آزمون فوق تخصصي کشور شدند .

‌دکتر رضا شجاعيان در گروه جراحي کودکان و دکتر عقيل اله کيخسروي در گروه نفرولوژي کودکان موفق به کسب مقام نخست در اين آزمون شدند .

21 /06/92 : حضور شخصیت تلویزیونی،آقای احسان علیخانی و در بخش داخلی و عیادت و دلجویی از بیماران بمناسبت دهه کرامت ،همچنین حضور خانم رضاییان (خاله شاپرک ) در بخش داخلی و عیادت از بیماران در بخش داخلی.

تصاوير اين مراسم...

25/06/92 :جشن دهه کرامت: این جشن همزمان با شب میلاد ثامن الحجج ،حضرت رضا (ع) و با هدف شاد شدن دلهای بیماران و خاطره ای خوش از شب میلاد امام مهرنانیها برگزار گردید. . این برنامه در سالن آمفی تئاتر بیمارستان برگزار شد که در پایان هدایایی به همه عزیزان بیمار اهدا گردید

26/06/92 :حضور خادمين بارگاه منور رضوي در بيمارستان دکتر شيخ مشهد:خادمین حضرت رضا (ع) که با فرم خاص و لباسهای متحدالشکل نگاه هر بیننده ای را به خود جلب میکند همزمان با ميلاد هشتمين گوهر تابناک آسمان ولايت و امامت ، حضرت علي ابن موسي الرضا(ع) ، امام مهربانیها وارد بیمارستان دکتر شیخ شده و به جهت تبرک و تیمم از بسته بندی نبات به همه شیفتگان و عاشقان بیمارش اهدا کردند و برق شادی را به چشمان کودکان معصوم هدیه کردند.

30/06/92 : اهدا هدایای مسابقه نقاشی به شرکت کنندگان و برگزیدگان مسابقه.

  از درمانگاه آب درماني تا مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان دكتر شيخ ديروز درمانگاه شماره2 يكي از مراكزي بود كه تنها بيماريهاي واگيردار و بيماراني كه به نوعي نيازبه آب درماني و سرم درماني داشتند ، به اين مركز مراجعه مي نمودند . از بيماران گاستروآنتريتي گرفته تا سرماخوردگي وپنوموني و...،نه خبر از شيمی درمانی و ICUبود و نه از بخش جراحی و اتاق عمل .فضای درمانگاه سالني يكپارچه بود كه تخت هاي بيماران در آن چيده شده و گاه شبها پزشكي هندي بيماران را معالجه و درمان مي كرد.امروز مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان سرور تنها مركزي است كه نه فقط در شهرستان مشهد و استان خراسان بلكه در شرق كشور مشغول ارايه خدمات تخصصي و فوق تخصصي به كودكان و نوزادان مي باشد. اين مركز امروز با امكانات و تجهيزات روز ، پزشكان ، متخصصان و فوق تخصصان زبده ، بخشهاي تخصصي و فوق تخصصي و امكانات كلينيكي و پاراكلينيكي بطور شبانه روزي مشغول فعاليت است . درمانگاه شماره 2 امروز مركزي است كه بعنوان يك بيمارستان درجه يك با پرسنلي دلسوز درحال ارايه خدمات است و نه تنها بعنوان يك مركز درماني كه بعنوان يك مركز آموزشي فرزندان اين ميهن را كه در آينده سرمايه ها و پزشكان متخصص اين مرزوبوم مي باشند را در خود پرورش مي دهد . بيمارستان دكتر شيخ ، يك مركز فوق تخصصي اطفال 150 تخت خوابي ميباشد كه شامل : ....  

اوقات شرعی