عملکرد دیماه ماه 92


 

عملکرد دیماه ماه 92

02/10/92 : اربعین حسینی و سیاه پوش کردن ورودی و زدن پیام تسلیت به این مناسبت .

07/10/92 :اعزام گروههایی از همکاران در قالب پزشک ، پرستار و امداد رسان برای خدمت به زائران پیاده حرم حضرت رضا (ع) .

10/10/92 :رحلت حضرت رسول (ص) و شهادت امام جعفر صادق (ع) و زدن پیام تسلیت به این مناسبت.

12/10/92 : شهادت امام رضا (ع) و زدن پیام تسلیت به این مناسبت.

20/10/92 : شهادت امام حسن عسگری (ع) و زدن پیام تسلیت به این مناسبت.

27/10/92 :برگزاری جشن موسسه محک در حمایت از کودکان مبتلا به سرطان در هتل میثاق و همزمان افتتاح دفتر موسسه محک در مشهد .

29/10/92 : ولادت حضرت رسول (ص) و ولادت امام جعفر صادق (ع) و زدن پیام تبریک و پذیرایی از کلیه همکاران و بیماران توسط خیر به این مناسبت.

29/10/92 : ولادت حضرت رسول (ص) و ولادت امام جعفر صادق (ع) و اهدا اسباب بازی به کلیه بیماران بستری توسط خیر محترم به این مناسبت .

 

  از درمانگاه آب درماني تا مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان دكتر شيخ ديروز درمانگاه شماره2 يكي از مراكزي بود كه تنها بيماريهاي واگيردار و بيماراني كه به نوعي نيازبه آب درماني و سرم درماني داشتند ، به اين مركز مراجعه مي نمودند . از بيماران گاستروآنتريتي گرفته تا سرماخوردگي وپنوموني و...،نه خبر از شيمی درمانی و ICUبود و نه از بخش جراحی و اتاق عمل .فضای درمانگاه سالني يكپارچه بود كه تخت هاي بيماران در آن چيده شده و گاه شبها پزشكي هندي بيماران را معالجه و درمان مي كرد.امروز مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان سرور تنها مركزي است كه نه فقط در شهرستان مشهد و استان خراسان بلكه در شرق كشور مشغول ارايه خدمات تخصصي و فوق تخصصي به كودكان و نوزادان مي باشد. اين مركز امروز با امكانات و تجهيزات روز ، پزشكان ، متخصصان و فوق تخصصان زبده ، بخشهاي تخصصي و فوق تخصصي و امكانات كلينيكي و پاراكلينيكي بطور شبانه روزي مشغول فعاليت است . درمانگاه شماره 2 امروز مركزي است كه بعنوان يك بيمارستان درجه يك با پرسنلي دلسوز درحال ارايه خدمات است و نه تنها بعنوان يك مركز درماني كه بعنوان يك مركز آموزشي فرزندان اين ميهن را كه در آينده سرمايه ها و پزشكان متخصص اين مرزوبوم مي باشند را در خود پرورش مي دهد . بيمارستان دكتر شيخ ، يك مركز فوق تخصصي اطفال 150 تخت خوابي ميباشد كه شامل : ....  

اوقات شرعی