عملکرد بهمن ماه 92


 

عملکرد بهمن ماه 92

12/11/92: تزیین سالن اصلی بیمارستان با شرشره و پرچم های رنگی بمناسبت آغاز دهه فجر ،

13/11/92 : اهدا هدایا به تمام کودکان بستری در بیمارستان بمناسبت جشن پیروزی انقلاب اسلامی

16/11/92 : حضور حاج آقای بخشی ازستاد تبلیغات اسلامی در جمع همکاران و صحبت پیرامون دین و خانواده و بررسی مشکلات خانواده ها .

:22/11/92 : حضور پر شور جمعی از همکاران باتفاق رئیس و مدیر بیمارستان در راهپیمایی 22 بهمن ،ازمسیر چهار طبقه تا باب الجواد.

28/11/92 : حضور در جلسه سر حلقه های صالحین در بیمارستان خاتم الانبیاء باتفاق تعدادی از مسئولین حلقه های صالحین بیمارستان .

28/11/92 : حضور عمو فتیله ها در جمع کودکان بستری در بیمارستان و شور و شادی و نشاط در نگاه معصومانه این کودکان .

تصاوير بيشتر اين مراسم

29/11/92 : زدن بنر تسلیت بمناسبت فوت پدر همکارمان جناب آقای شکفته، که ضمن تسلیت به ایشان از خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات ابدي را خواستاریم،

  از درمانگاه آب درماني تا مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان دكتر شيخ ديروز درمانگاه شماره2 يكي از مراكزي بود كه تنها بيماريهاي واگيردار و بيماراني كه به نوعي نيازبه آب درماني و سرم درماني داشتند ، به اين مركز مراجعه مي نمودند . از بيماران گاستروآنتريتي گرفته تا سرماخوردگي وپنوموني و...،نه خبر از شيمی درمانی و ICUبود و نه از بخش جراحی و اتاق عمل .فضای درمانگاه سالني يكپارچه بود كه تخت هاي بيماران در آن چيده شده و گاه شبها پزشكي هندي بيماران را معالجه و درمان مي كرد.امروز مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان سرور تنها مركزي است كه نه فقط در شهرستان مشهد و استان خراسان بلكه در شرق كشور مشغول ارايه خدمات تخصصي و فوق تخصصي به كودكان و نوزادان مي باشد. اين مركز امروز با امكانات و تجهيزات روز ، پزشكان ، متخصصان و فوق تخصصان زبده ، بخشهاي تخصصي و فوق تخصصي و امكانات كلينيكي و پاراكلينيكي بطور شبانه روزي مشغول فعاليت است . درمانگاه شماره 2 امروز مركزي است كه بعنوان يك بيمارستان درجه يك با پرسنلي دلسوز درحال ارايه خدمات است و نه تنها بعنوان يك مركز درماني كه بعنوان يك مركز آموزشي فرزندان اين ميهن را كه در آينده سرمايه ها و پزشكان متخصص اين مرزوبوم مي باشند را در خود پرورش مي دهد . بيمارستان دكتر شيخ ، يك مركز فوق تخصصي اطفال 150 تخت خوابي ميباشد كه شامل : ....  

اوقات شرعی