عملکرد ارديبهشت 93


 

عملکرد ارديبهشت 93

03/02/93 : بازنشستگی خانم بهرامی همکار واحد درآمد بیمارستان ، در سالن آمفی تئاتربرگزار گردید

10/02/93 : میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) : به این مناسبت مدیر محترم بیمارستان به همراه جمعی از مسئولین در بخشها و واحد های بیمارستان حضور پیدا کرده و به کلیه همکاران خانم ، هدایایی همرا با شاخه گل اهدا کردند.

11/02/93 : میلاد امام محمد باقر و حلول ماه رجب ،زدن پرده میلاد

11/02/93 : روز کارگر؛ به این مناسبت فرستادن پیام تبریم به همکارات خدماتی بیمارستان .

12 /02/93 : روز معلم و دعوت ازکلیه اساتید هیات علمی بیمارستان به صرف صبحانه به این مناسبت .

12 /02/93 : بازدید معاونت محترم توسعه به همراه معاونین محترمشان ازبخشها و واحدهای بیمارستان و همچنین پروژه هایی که به همت خیرین ساخته شده است .

تصاوير بيشتر اين بازديد

13/02/93 :شهادت حضرت علی النقی الهادی (ع) ،زدن پرده تسلیت به ورودی بیمارستان .

20/02/93 : ولادت حضرت جواد (ع) ،اهدا هدایا به بیماران داخلی و زدن پرده میلاد به ورودی بیمارستان .

23/02/93 : میلاد حضرت علی و روز پدر و روز مددکار ، اهدا هدایا به مددکاران بیمارستان باتفاق مدیریت محترم بیمارستان ، زدن پیام میلاد در تابلو بیمارستان .

  از درمانگاه آب درماني تا مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان دكتر شيخ ديروز درمانگاه شماره2 يكي از مراكزي بود كه تنها بيماريهاي واگيردار و بيماراني كه به نوعي نيازبه آب درماني و سرم درماني داشتند ، به اين مركز مراجعه مي نمودند . از بيماران گاستروآنتريتي گرفته تا سرماخوردگي وپنوموني و...،نه خبر از شيمی درمانی و ICUبود و نه از بخش جراحی و اتاق عمل .فضای درمانگاه سالني يكپارچه بود كه تخت هاي بيماران در آن چيده شده و گاه شبها پزشكي هندي بيماران را معالجه و درمان مي كرد.امروز مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان سرور تنها مركزي است كه نه فقط در شهرستان مشهد و استان خراسان بلكه در شرق كشور مشغول ارايه خدمات تخصصي و فوق تخصصي به كودكان و نوزادان مي باشد. اين مركز امروز با امكانات و تجهيزات روز ، پزشكان ، متخصصان و فوق تخصصان زبده ، بخشهاي تخصصي و فوق تخصصي و امكانات كلينيكي و پاراكلينيكي بطور شبانه روزي مشغول فعاليت است . درمانگاه شماره 2 امروز مركزي است كه بعنوان يك بيمارستان درجه يك با پرسنلي دلسوز درحال ارايه خدمات است و نه تنها بعنوان يك مركز درماني كه بعنوان يك مركز آموزشي فرزندان اين ميهن را كه در آينده سرمايه ها و پزشكان متخصص اين مرزوبوم مي باشند را در خود پرورش مي دهد . بيمارستان دكتر شيخ ، يك مركز فوق تخصصي اطفال 150 تخت خوابي ميباشد كه شامل : ....  

اوقات شرعی