عملکرد مرداد ماه سال 93


عملکرد مرداد ماه سال 93

03/05/93 : روز قدس : آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و حضور پرشور همکاران در راهپیمایی این روز .

07/05/93 : عید سعید فطر : زدن پیام تبریک در تابلو led و پذیرایی از کودکان با میوه توسط خیر به این مناسبت .

16/05/93 : روز جهانی شیر مادر: به این مناسبت از کلیه مادرانی که با شیر خود ؛کودکانشان را تغذیه میکردند تقدیر به عمل آمد .

 

 

22/05/93: جلسه سرحلقه صالحین گزارش عملکرد و راهکارهای جدید: در این جلسه که سرحلقه ها و اعضا محترم بودند جناب آقای سرهنگ وکیلی از عملکرد این مجموعه گزارشی ارائه دادند و برای برنامه های آتی راهکارهای جدیدی پیشنهاد گردید.

23/05/93 : جلسه هیات امنا بنیاد سرور: بیست و پنجمین جلسه هیات امنا بنیاد سرور در دفتر ریاست بیمارستان برگزار گردید .

تصاوير اين مراسم

 

26/05/93 : برنامه تودیع جناب آقای دکتر عبدی و معارفه جناب آقای دکتر حیدریان با حضور اساتید ، روسا و معاونین دانشگاه و همکاران بزرگوار.

تصاوير اين مراسم

 

30/05/93 : جلسه ادواری سر حلقه های صالحین با حضور حاج آقای اسدی نماینده ولی فقیه در نهاد رهبری و جناب آقای دکتر عبدی ،دکتر حیدریان و دکتر بنی هاشم و همکاران بیمارستانهای تابعه .

31/05/93 :شهادت امام جعفر(ع) ؛ نوشتن پیام تسلیت در تابلو led به این مناسبت .

 

 

  از درمانگاه آب درماني تا مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان دكتر شيخ ديروز درمانگاه شماره2 يكي از مراكزي بود كه تنها بيماريهاي واگيردار و بيماراني كه به نوعي نيازبه آب درماني و سرم درماني داشتند ، به اين مركز مراجعه مي نمودند . از بيماران گاستروآنتريتي گرفته تا سرماخوردگي وپنوموني و...،نه خبر از شيمی درمانی و ICUبود و نه از بخش جراحی و اتاق عمل .فضای درمانگاه سالني يكپارچه بود كه تخت هاي بيماران در آن چيده شده و گاه شبها پزشكي هندي بيماران را معالجه و درمان مي كرد.امروز مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان سرور تنها مركزي است كه نه فقط در شهرستان مشهد و استان خراسان بلكه در شرق كشور مشغول ارايه خدمات تخصصي و فوق تخصصي به كودكان و نوزادان مي باشد. اين مركز امروز با امكانات و تجهيزات روز ، پزشكان ، متخصصان و فوق تخصصان زبده ، بخشهاي تخصصي و فوق تخصصي و امكانات كلينيكي و پاراكلينيكي بطور شبانه روزي مشغول فعاليت است . درمانگاه شماره 2 امروز مركزي است كه بعنوان يك بيمارستان درجه يك با پرسنلي دلسوز درحال ارايه خدمات است و نه تنها بعنوان يك مركز درماني كه بعنوان يك مركز آموزشي فرزندان اين ميهن را كه در آينده سرمايه ها و پزشكان متخصص اين مرزوبوم مي باشند را در خود پرورش مي دهد . بيمارستان دكتر شيخ ، يك مركز فوق تخصصي اطفال 150 تخت خوابي ميباشد كه شامل : ....  

اوقات شرعی