عملکرد شهريور ماه سال 93


عملکرد شهريور ماه سال 93

01/06/93 : روز پزشک : برگزاری مراسمی به همین عنوان در آمفی تئاتر بیمارستان و تقدیر اعضا هیات علمی از آقای دکتر حیدریان و خانم دکتر دارابیان

تصاوير اين مراسم

02/06/93 : آغاز هفته دولت : نوشتن پیام تبریک در تابلو led

04/06/93 : روز کارمند : . نوشتن پیام تبریک در تابلو led

05/06/93 : برگزاری جلسات معارفه آقای دکتر حیدریان با همکاران تبصره 4 و نیروهای نگهبانی و بررسی مشگلات کاری همکاران

05/06/93 : بازدید آقای دکتر حیدریان از درمانگاه سرور و بررسی مشگلات درمانگاه و همکاران .

تصاوير اين مراسم

06/06/93 : آغاز دهه کرامت : آذین بندی سالنها ،برگزاری جشن دهه کرامت ، نوشتن پیام تبریک میلاد حضرت معصومه در تابلو led و و پذیرایی از همکاران و کودکان بیمار باشیرینی به این مناسبت .

جلسه سرحلقه صالحین گزارش عملکرد و راهکارهای جدید: در این جلسه که سرحلقه ها و اعضا محترم بودند جناب آقای سرهنگ وکیلی از عملکرد این مجموعه گزارشی ارائه دادند و برای برنامه های آتی راهکارهای جدیدی پیشنهاد گردید.

12/06/93 : بازدید خدام حضرت رضا (ع) از بیمارستان و دلجویی و عیادت از بیماران و اهدا بسته های تبرکی به نیت شفا به بیماران و همکاران .

تصاوير اين مراسم

16/06/93 : میلاد حضرت رضا (ع) , نوشتن پیام تبریک میلاد حضرت رضا (ع) در تابلو led و و پذیرایی از همکاران و بیماران و همچنین اهدا اسباب بازی به کودکان بیمار توسط خیر.

21/06/93 : فوت مادر همکار ارجمندمان خانم جلالیان و زدن بنر تسلیت و هماهنگی جهت تسلیت همکاران.

28/06/93 : حضور به همراه همکاران در جلسه ادواری سر حلقه های صالحین با حضور حاج آقای اسدی نماینده ولی فقیه در نهاد رهبری در بیمارستان ابن سینا .

31/06/93 : آغاز هفته دفاع مقدس و نوشتن متنی با مضمون این حماسه عظیم

 

 

  از درمانگاه آب درماني تا مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان دكتر شيخ ديروز درمانگاه شماره2 يكي از مراكزي بود كه تنها بيماريهاي واگيردار و بيماراني كه به نوعي نيازبه آب درماني و سرم درماني داشتند ، به اين مركز مراجعه مي نمودند . از بيماران گاستروآنتريتي گرفته تا سرماخوردگي وپنوموني و...،نه خبر از شيمی درمانی و ICUبود و نه از بخش جراحی و اتاق عمل .فضای درمانگاه سالني يكپارچه بود كه تخت هاي بيماران در آن چيده شده و گاه شبها پزشكي هندي بيماران را معالجه و درمان مي كرد.امروز مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان سرور تنها مركزي است كه نه فقط در شهرستان مشهد و استان خراسان بلكه در شرق كشور مشغول ارايه خدمات تخصصي و فوق تخصصي به كودكان و نوزادان مي باشد. اين مركز امروز با امكانات و تجهيزات روز ، پزشكان ، متخصصان و فوق تخصصان زبده ، بخشهاي تخصصي و فوق تخصصي و امكانات كلينيكي و پاراكلينيكي بطور شبانه روزي مشغول فعاليت است . درمانگاه شماره 2 امروز مركزي است كه بعنوان يك بيمارستان درجه يك با پرسنلي دلسوز درحال ارايه خدمات است و نه تنها بعنوان يك مركز درماني كه بعنوان يك مركز آموزشي فرزندان اين ميهن را كه در آينده سرمايه ها و پزشكان متخصص اين مرزوبوم مي باشند را در خود پرورش مي دهد . بيمارستان دكتر شيخ ، يك مركز فوق تخصصي اطفال 150 تخت خوابي ميباشد كه شامل : ....  

اوقات شرعی