پذيرش و نوبت دهي

نحوه پذیرش سرپایی در بیمارستان دکتر شیخ

به دو صورت میباشد :1-نوبت دهی اینترنتی که پس از ثبت نوبت در سایت نوبتدهی (http://nobat.mums.ac.ir) با در دست داشتن شماره پیگیری ، به منشی درمانگاه مراجعه نموده و پرینت نوبت خود را جهت مراجعه به پزشک دریافت میکنند.

2-نوبت دهی حضوری که با اخذ نوبت از دستگاه فراخوان و با توجه به ساعت حضور پزشک در درمانگاه ، در انتظار فراخوان نوبت بوده و پس از اعلام توسط پذیرش ، اقدام به اخذ نوبت از پزشک مورد نظر ، میکنند.


نحوه پذیرش بستری در بیمارستان دکترشیخ

به دو شکل میباشد :1-بیماران اورژانسی که با اخذ برگ دستوربستری از پزشک کشیک و تهیه دو عدد کپی از صفحه نخست دفترچه بیمار ،  به واحد پذیرش بستری مراجعه میکنند و بدون پرداخت هیچگونه علی الحسابی ، در بخش ، بستری میشوند.

2-بیماران الکتیو که با در دست داشتن برگ دستوربستری و تهیه  دو عدد کپی از صفحه نخست دفترچه بیمار ، در تاریخ تعیین شده توسط پزشک ، مراجعه نموده و با پرداخت علی الحساب ، در بخش مورد نظر ، بستری میشوند .

درخصوص بیماران الکتیو، بهمراه داشتن دفترچه مادر طفل بهمراه دوعدد کپی از صفحه اول دفترچه مادر ، برای کودکان زیر دو سال ، الزامی میباشد . همچنین حضور پدر و یا قیم قانونی کودک ، درزمان پذیرش بیمارانی که عمل جراحی الکتیو ، خواهند داشت ، الزامی میباشد.

 

شهروندان مي توانند به صورت 24 ساعته از طريق سامانه اينترنتي، نسبت به دريافت نوبت پزشکان فوق تخصصي اين مرکز اقدام نمايند.     http://nobat.mums.ac.ir

 
معرفي بيمارستان
معرفي اموراداري
بنیاد خيريه سرور
حوزه رياست
معاونت آموزشی
واحدهاي درماني
هيات علمي
آموزش و بهسازي منابع انساني
معرفي واحد مطالب علمي سايت
مطالب آموزشي مراقبتهاي پرستاري مراقبت هاي بهداشتي
معرفي چند بيماري ... نظر اجمالي تغذيه رشد و نمو روانشناسي تحقيقات منابع
خبرنامه سايت گزارش هاي موردي آموزش همگاني تغذيه
مطالب آموزشي بخش ها جهت کارکنان
اخبار بیمارستان
تماس با ما
صفحه اصلی
سایت انگلیسی
فرم های الکترونیکی

اوقات شرعی

دانشگاه علوم پزشکی مشهد | Mashhad University of Medical Sciences | جامعة مشهد للعلوم الطبية
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب آن تنها با ذکر منبع بلامانع است.