رسالت بیمارستان

بیانیه رسالت و چشم انداز بیمارستان

رسالت 

 مرکز فوق تخصصی کودکان سرور (مرکز آموزشي، پ‍ژوهشي و درماني دکتر شيخ) در مشهد مقدس و در جوار بارگاه مقدس امام رضا (ع) به عنوان يك مرکز انحصاري آموزشی ،پژوهشی و درمانی در شرق كشور در زمينه خدمات تخصصي و  فوق تخصصي جراحی و بیهوشی ، هماتولوژی و انکولوژی ، نفرولوژی و دیالیز و مراقبت های ویژه کودکان، ارائه خدمت مي نمايد. اين مركز با تکیه بر نيروي انساني متخصص و متعهد و با استفاده از منابع، تجهيزات و تكنولوژي روز با تلاش بي وقفه در جهت ارتقاء کیفیت خدمات آموزشی وپژوهشی بهداشتی ودرمانی  ، ايمني ، رضایتمندی و انجام پژوهشهای بالینی  گام بر می دارد وبراین اساس برنامه استراتژیک و عملیاتی خود را در یک بازه زمانی 5 ساله ارائه مینماید.


چشم انداز Vission

 قرار گرفتن در ردیف بهترین مراکز در ارائه خدمات درمانی ایمن و بی خطر به کودکان بر اساس 20استاندارد الزامی  در سطح کشور و منطقه و همچنین رسیدن به  بالاترین سطح رضایت مندی  والدین و همراهیان ، پزشكان و كاركنان ونیز رسیدن به اهداف آموزشی و پژوهشی  تا سال 1397 با شعار :کودکان سالم تر ، فردايي شادتر

 
معرفي بيمارستان
معرفي اموراداري
بنیاد خيريه سرور
حوزه رياست
معاونت آموزشی
واحدهاي درماني
هيات علمي
آموزش و بهسازي منابع انساني
معرفي واحد مطالب علمي سايت
مطالب آموزشي مراقبتهاي پرستاري مراقبت هاي بهداشتي
معرفي چند بيماري ... نظر اجمالي تغذيه رشد و نمو روانشناسي تحقيقات منابع
خبرنامه سايت گزارش هاي موردي آموزش همگاني تغذيه
مطالب آموزشي بخش ها جهت کارکنان
اخبار بیمارستان
تماس با ما
صفحه اصلی
سایت انگلیسی
فرم های الکترونیکی

اوقات شرعی

دانشگاه علوم پزشکی مشهد | Mashhad University of Medical Sciences | جامعة مشهد للعلوم الطبية
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب آن تنها با ذکر منبع بلامانع است.