عملکرد مهر ماه سال 93


 

عملکرد مهر ماه سال 93

01/07/93 : همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس آذین بندی بیمارستان با پوسترهای روزهای خاطره انگیز جنگ و جهاد در قالب نمایشگاه عکس

 ؛که خاطره 8 سال دفاع مقدس را به زنده میکند.

03/07/93 : حضور در جبل النور با دیگر همکاران دانشگاه و اهدا فاتحه به روح منور شهدای گمنام همراه با برنامه صبحانه

 

05/07/93: به بهانه هفته دفاع مقدس ؛ حضور تعدادی از بیماران بخش هماتولوژی در پایگاه یگان ویژه و ثبت خاطرات خوش و بیادماندنی در ذهن کودکانه این عزیزان .

تصاوير بيشتر اين مراسم

11/07/93 : برگزاری چهارمین جشنواره نقاشی کودکان با بیماریهای مزمن خونی با حمایت گروه آوای شادی در محل جهاد دانشگاهی .

17/07/93 : برگزاری جشن روز جهانی کودک در آمفی تئاتر بیمارستان با اجرای کانون کودکان و نوجوانان خراسان که در پایان هدایایی به کودکان اهدا گردید.

تصاوير اين مراسم

20/07/93 : برگزاری اولین جشنواره غذا سالم بمناسبت عید سعید غدیر، برای پرسنل بیمارستان ،که در پایان به  5 نفر از همکاران

 که بیشترین امتیاز را آورده بودند جوایزی اهدا گردید.

تصاوير اين مراسم

30/07/93 : جلسه حلقه های صالحین در اردوگاه ثامن الائمه باتفاق جمعی از همکاران و اعضا خانواده همراه با برگزاری مسابقات برای کودکان و اهدا جوایز به برندگان .

 

 

 

  از درمانگاه آب درماني تا مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان دكتر شيخ ديروز درمانگاه شماره2 يكي از مراكزي بود كه تنها بيماريهاي واگيردار و بيماراني كه به نوعي نيازبه آب درماني و سرم درماني داشتند ، به اين مركز مراجعه مي نمودند . از بيماران گاستروآنتريتي گرفته تا سرماخوردگي وپنوموني و...،نه خبر از شيمی درمانی و ICUبود و نه از بخش جراحی و اتاق عمل .فضای درمانگاه سالني يكپارچه بود كه تخت هاي بيماران در آن چيده شده و گاه شبها پزشكي هندي بيماران را معالجه و درمان مي كرد.امروز مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان سرور تنها مركزي است كه نه فقط در شهرستان مشهد و استان خراسان بلكه در شرق كشور مشغول ارايه خدمات تخصصي و فوق تخصصي به كودكان و نوزادان مي باشد. اين مركز امروز با امكانات و تجهيزات روز ، پزشكان ، متخصصان و فوق تخصصان زبده ، بخشهاي تخصصي و فوق تخصصي و امكانات كلينيكي و پاراكلينيكي بطور شبانه روزي مشغول فعاليت است . درمانگاه شماره 2 امروز مركزي است كه بعنوان يك بيمارستان درجه يك با پرسنلي دلسوز درحال ارايه خدمات است و نه تنها بعنوان يك مركز درماني كه بعنوان يك مركز آموزشي فرزندان اين ميهن را كه در آينده سرمايه ها و پزشكان متخصص اين مرزوبوم مي باشند را در خود پرورش مي دهد . بيمارستان دكتر شيخ ، يك مركز فوق تخصصي اطفال 150 تخت خوابي ميباشد كه شامل : ....  

اوقات شرعی