عملکرد فروردين 94


 

عملکرد فروردين 94 :

01/01/94 : حضور در كليه بخشها و واحدهاي بيمارستان همراه با رياست و مديريت محترم و عرض تبريك سال نو به همكاران همراه با اهدا بسته هاي شكلات.

01/01/94 : نوشتن پيام حلول سال نو و تبريك به همكاران محترم در تابلو led .

02/01/94 : حضور گروه تبليغاتي نسيم رضوان در بيمارستان تا 15/01/94 و دلجويي و عيادت از بيماران در روزهاي نوروز و پاسخگويي سوالات شرعي همراهان و همكاران .

12/01/94 : برپايي جنگ بهارانه توسط گروه نسيم رضوان براي بيماران بستري در بيمارستان همراه با مسابقه ، پذيرايي و اهداء جوايز.

تصاویر بیشتر مراسم

15/01/94 :برنامه ديد و بازديد نوروزي همكاران و اساتيد در سالن آمفي تئاتربيمارستان همراه پذيرايي.

تصاویر بیشتر مراسم

16/01/94 : برگزاري اولين جلسه مشاركت خيرين دكتر شيخ در سال 1394 در آمفي تئاتر بيمارستان.

20/01/94 : روز مادر و هفته بزرگداشت مقام زن ،نوشتن پيام تبريك و اهدا كارت 50000 توماني به همكاران همراه با پذيرايي شيريني بمناسبت اين روز.

23/01/94 : بر پايي جشن بهارانه بيماران دياليز صفاقي در سالن آمفي تئاتر ،با حضور رياست ،مديريت و كليه اساتيد نفرولوژي وضمن برگزاري مسابقه ،پذيرايي هدايا يي نيز به كليه بيماران اهدا گرديد.

 

27/01/94 : حضور در جلسه آموزشي بسيج جامعه پزشكي باتفاق جمع كثيري از همكاران به بهانه هفته سلامت و استفاده از سخنان جناب آقاي دكتر نعمتي با موضوع از مزرعه تا سفره .

30/01/94 : روز تولد زكرياي رازي و روز آزمايشگاه و زدن پيام تبريك اين روز به همكاران اين واحد ..

  از درمانگاه آب درماني تا مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان دكتر شيخ ديروز درمانگاه شماره2 يكي از مراكزي بود كه تنها بيماريهاي واگيردار و بيماراني كه به نوعي نيازبه آب درماني و سرم درماني داشتند ، به اين مركز مراجعه مي نمودند . از بيماران گاستروآنتريتي گرفته تا سرماخوردگي وپنوموني و...،نه خبر از شيمی درمانی و ICUبود و نه از بخش جراحی و اتاق عمل .فضای درمانگاه سالني يكپارچه بود كه تخت هاي بيماران در آن چيده شده و گاه شبها پزشكي هندي بيماران را معالجه و درمان مي كرد.امروز مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان سرور تنها مركزي است كه نه فقط در شهرستان مشهد و استان خراسان بلكه در شرق كشور مشغول ارايه خدمات تخصصي و فوق تخصصي به كودكان و نوزادان مي باشد. اين مركز امروز با امكانات و تجهيزات روز ، پزشكان ، متخصصان و فوق تخصصان زبده ، بخشهاي تخصصي و فوق تخصصي و امكانات كلينيكي و پاراكلينيكي بطور شبانه روزي مشغول فعاليت است . درمانگاه شماره 2 امروز مركزي است كه بعنوان يك بيمارستان درجه يك با پرسنلي دلسوز درحال ارايه خدمات است و نه تنها بعنوان يك مركز درماني كه بعنوان يك مركز آموزشي فرزندان اين ميهن را كه در آينده سرمايه ها و پزشكان متخصص اين مرزوبوم مي باشند را در خود پرورش مي دهد . بيمارستان دكتر شيخ ، يك مركز فوق تخصصي اطفال 150 تخت خوابي ميباشد كه شامل : ....  

اوقات شرعی