عملکرد فروردین 96

عملکرد روابط عمومی در فروردین 96

مورخه 1/1/96 برگزاری جشن عید نووز برای بیماران بستری بیمارستان.

چیدمان سفره هفت سین در بخش های بیمارستان.

مورخه 4/1/96  بازدید جناب آقای  دکتر بدیعی معاون محترم دانشگاه علوم پزشکی از بخش های بیمارستان و تبریک سال جدید به پرسنل و بیماران بستری در بخش ها.

مورخه 15/1/96 بازدید استاندارمحترم  استان خراسان رضوی جناب آقای مهندس رشیدیان و مدیر کل آموزش پرورش استان خراسان جناب آقای دکتر کاظمی  به همراه ریاست محترم بیمارستان جناب آقای دکتر حیدریان از بخش هماتولوژی و تبریک عید نوروز و اهدائ جوایز به بیماران بستری در این بخش.

مورخه 22/1/96 برگزاری جشن در سالن بازی بخش هماتولوژی برای کودکان بستری در این بخش.

مورخ 23/1/96 ملاقات  اعضای شورای محله به همراه  جناب آقای مهندس احمدنیا شهردار و ریاست محترم ناحیه 3 و سرکار خانم وجدانی معاون فرهنگی و اجتماعی منطقه 3 از بیماران بستری در بخش های اورژانس  و نفرولوژی و دیالیز و اهدائ جوایز به بیماران بستری .

 

 

  از درمانگاه آب درماني تا مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان دكتر شيخ ديروز درمانگاه شماره2 يكي از مراكزي بود كه تنها بيماريهاي واگيردار و بيماراني كه به نوعي نيازبه آب درماني و سرم درماني داشتند ، به اين مركز مراجعه مي نمودند . از بيماران گاستروآنتريتي گرفته تا سرماخوردگي وپنوموني و...،نه خبر از شيمی درمانی و ICUبود و نه از بخش جراحی و اتاق عمل .فضای درمانگاه سالني يكپارچه بود كه تخت هاي بيماران در آن چيده شده و گاه شبها پزشكي هندي بيماران را معالجه و درمان مي كرد.امروز مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان سرور تنها مركزي است كه نه فقط در شهرستان مشهد و استان خراسان بلكه در شرق كشور مشغول ارايه خدمات تخصصي و فوق تخصصي به كودكان و نوزادان مي باشد. اين مركز امروز با امكانات و تجهيزات روز ، پزشكان ، متخصصان و فوق تخصصان زبده ، بخشهاي تخصصي و فوق تخصصي و امكانات كلينيكي و پاراكلينيكي بطور شبانه روزي مشغول فعاليت است . درمانگاه شماره 2 امروز مركزي است كه بعنوان يك بيمارستان درجه يك با پرسنلي دلسوز درحال ارايه خدمات است و نه تنها بعنوان يك مركز درماني كه بعنوان يك مركز آموزشي فرزندان اين ميهن را كه در آينده سرمايه ها و پزشكان متخصص اين مرزوبوم مي باشند را در خود پرورش مي دهد . بيمارستان دكتر شيخ ، يك مركز فوق تخصصي اطفال 150 تخت خوابي ميباشد كه شامل : ....  

اوقات شرعی