راههای اهدایی به مددکاری


راههای جذب كمكهاي مردمي به مددکاری :

مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان سرور (بيمارستان دكتر شيخ ) ورود شما را به اين سايت خوش آمد مي گويد .

اين مركز افتخار دارد، كه بهترين خدمات درماني را جهت ارتقاي سلامتي گلهاي نوشكفته خانواده ها ارائه دهد .

اين مركز پذيراي كودكان بيمار بسياريست ، كودكاني با بيماريهاي خوني مثل سرطانها ، هموفيلي ، تالاسمي ، كودكان نيازمند به دياليز ، نوزادان داراي ناهنجاريهاي مادرزادي مانند شكاف كام و لب و ... .

و اينجا- مركزفوق تخصصي كودكان سرور(بيمارستان دكتر شيخ) - مكاني است كه چشم اميد پدران و مادران بسياري به آن دوخته شده است تا شاهد بهبودي فرزندان دلبند خود باشند .

غالب اين خانواده ها علاوه بر دغدغه ها و نگرانيهايي كه در مورد بيماري طفل خود دارند ، با تنگناهاي مالي جهت درمان كودك خود دست به گريبان هستند .

آيا شما از نزديك با اين كودكان و خانواده هاي آنها آشنايي داشته ايد و مشكلات آنها را لمس نموده ايد ؟

دعوت می نما یيم تا با دستان پر مهر و گرمتان دستان سرد و تكيده اين كودكان را لمس نمائيد .

بيایيد با حمايت هاي عاطفي و مالي خود ما را در انجام بهتر وظايف و ارایه بهتر خدمات به اين عزيزان ياري نمایيد ، باشد كه رضاي خدا و رضاي خلق او راهگشاي مشكلات ما باشند ، شايد دستان كوچك اين كودكان پلي باشد بين ما و خداي ما .

منابع و مراكز كمك رسان به مددكاري اين مركز در جهت رفع تنگناهاي بيماران بستري و سرپايي
 

 

1- بنيادسرور
2- كميته امداد امام خميني (ره)
3- موسسات خيريه
 

كه شامل :

  • موسسه خيريه حمايت از بيماران آسيب پذير توس

  • موسسه خيريه امام هادي (ع )

  • موسسه خيريه امام جواد (ع ) ويژه افاغنه

    • اشخاص خيرو نيكو كارحقيقي

 

اين موسسات خيريه بصورت موردي در كمك به هزينه درماني خصوصا در مورد بيماران بستري كه عدم بضاعت ايشان از طرف مددكاري تأييد و با معرفي اين واحد باشند ، همكاري داشته و دارند .

4- اشخاص خير و نيكوكار
 
جمعي از خيرين عزيز كه به دنبال گردهمايي ها و برگزاري مراسم هاي مختلف در اين مركز كه از كليه بخش ها ديدن نموده و خواهان مشاركت در ارائه خدمات به بيماران نيازمند اين بيمارستان بوده اند ، كه اكثر اين عزيزان ماهيانه ارائه خدمات مي كنند و لازم به ذكر است كه هداياي آنان به صورت نقدي و غير نقدي مي باشد .
 
 

 

 

  از درمانگاه آب درماني تا مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان دكتر شيخ ديروز درمانگاه شماره2 يكي از مراكزي بود كه تنها بيماريهاي واگيردار و بيماراني كه به نوعي نيازبه آب درماني و سرم درماني داشتند ، به اين مركز مراجعه مي نمودند . از بيماران گاستروآنتريتي گرفته تا سرماخوردگي وپنوموني و...،نه خبر از شيمی درمانی و ICUبود و نه از بخش جراحی و اتاق عمل .فضای درمانگاه سالني يكپارچه بود كه تخت هاي بيماران در آن چيده شده و گاه شبها پزشكي هندي بيماران را معالجه و درمان مي كرد.امروز مركز پزشكي فوق تخصصي كودكان سرور تنها مركزي است كه نه فقط در شهرستان مشهد و استان خراسان بلكه در شرق كشور مشغول ارايه خدمات تخصصي و فوق تخصصي به كودكان و نوزادان مي باشد. اين مركز امروز با امكانات و تجهيزات روز ، پزشكان ، متخصصان و فوق تخصصان زبده ، بخشهاي تخصصي و فوق تخصصي و امكانات كلينيكي و پاراكلينيكي بطور شبانه روزي مشغول فعاليت است . درمانگاه شماره 2 امروز مركزي است كه بعنوان يك بيمارستان درجه يك با پرسنلي دلسوز درحال ارايه خدمات است و نه تنها بعنوان يك مركز درماني كه بعنوان يك مركز آموزشي فرزندان اين ميهن را كه در آينده سرمايه ها و پزشكان متخصص اين مرزوبوم مي باشند را در خود پرورش مي دهد . بيمارستان دكتر شيخ ، يك مركز فوق تخصصي اطفال 150 تخت خوابي ميباشد كه شامل : ....  

اوقات شرعی